Mam plan

Powiemy głośniej
- rata nie wzrośnie

 

 

 

 

600 200 200

Zamów rozmowę z konsultantem i sprawdź jaką mamy dla Ciebie ofertę

Możesz też podać Swoje dane, pracownik oddzwoni do Ciebie.

Wyrażam zgodę na udzielenie mi odpowiedzi poprzez kontakt telefoniczny na podany przeze mnie numer telefonu oraz potwierdzam, że zapoznałem/am się z Informacjami o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dotyczącymi Administratora danych osobowych oraz przysługujących mi praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, oraz akceptuję ich treść.

Twoje zgody

Udzielenie poniższych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokonamy na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.
Zaznacz wszystkie poniższe zgody
Akceptuję wszystkie zgody marketingowe dla Provident Polska, w tym dotyczące otrzymywania połaczeń głosowych oraz wiadomości elektronicznych.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A. więcej
Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:
połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)
wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)
Zgadzam się na udostępnianie moich danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych. więcej
Zgadzam się na przetwarzanie przez Provident moich danych w celach marketingowych innych firm, które współpracują z Provident. więcej

Zgoda dotyczy danych zebranych podczas wnioskowania o pożyczkę. Obejmuje ona profilowanie danych, po to aby dopasować ofertę do moich oczekiwań. Dane te nie będą udostępniane wspomnianym podmiotom.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Provident Polska S.A. w celach marketingowych, po wygaśnięciu umowy pożyczki lub w przypadku, gdy nie dojdzie do jej zawarcia. Zgoda dotyczy danych zebranych podczas wnioskowania o pożyczkę oraz danych dotyczących pożyczki i jej spłaty. Zgoda obejmuje także profilowanie danych, które ma na celu dopasowanie oferty do moich oczekiwań i zdolności kredytowej.

Zgadzam się, aby moje dane osobowe zebrane podczas wnioskowania o pożyczkę oraz dane dotyczące pożyczki i jej spłaty, były udostępniane do IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 136 (Hapi Pożyczki) w celach marketingowych.