Kalkulator pożyczki

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować Twoja pożyczka? 

Potrzebujesz szybkiej pożyczki i chcesz sprawdzić na jakich warunkach możesz ją wziąć? Nasz kalkulator pożyczki w łatwy sposób Ci w tym pomoże. Jest to bardzo wygodne narzędzie, które pozwala dopasować rodzaj pożyczki i wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości. Kalkulator policzy także odsetki od Twojej pożyczki. Sprawdź jakie to proste!

Na początku przeanalizuj swoją sytuację i zastanów się jakiej kwoty potrzebujesz, a następnie wybierz w kalkulatorze kwotę, którą chcesz pożyczyć. Możesz wybrać od 300 do 15 000 zł. Do Ciebie należy też wybór sposobu spłaty rat swojej pożyczki. Masz możliwość wybrania rat spłacanych miesięcznie lub tygodniowo. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu dostosujesz sposób spłaty rat pożyczki do swoich preferencji. Gdy już wiesz jaki system spłaty rat będzie dla Ciebie najlepszy  – zaznacz wybraną przez siebie opcję.

W kolejnym kroku wybierasz pakiet, który Cię interesuje. W przypadku Pakietu Standard pieniądze otrzymasz od nas przelewem na konto i w taki sam, wygodny sposób będziesz spłacać swoją pożyczkę – przelewem na nasz rachunek. Gdy zdecydujesz się na Pakiet Standard Plus, pieniądze otrzymasz przelewem na konto, a dodatkowo zapewnisz sobie obsługę przez Doradcę Klienta, który będzie odbierał od Ciebie raty. Dzięki Pakietowi Elastycznemu otrzymasz szereg dodatkowych korzyści, takich jak pełna obsługa przez Doradcę Klienta, który dostarczy Ci gotówkę do ręki w ciągu 24 godzin, jak również odbierze raty podczas wizyt domowych, w dogodnym dla Ciebie terminie. Dodatkowo Pakiet Elastyczny pozwala Ci na skorzystanie z Okresowej Przerwy w Spłacie, jeżeli tylko zaistnieje taka potrzeba. Każdy z tych trzech pakietów może zostać wzbogacony o ubezpieczenie medyczne. Wybór należy do Ciebie!

 

Złóż wniosek

 

 

 

 

 

 

 

 

ILE PIENIĘDZY CHCESZ POŻYCZYĆ?

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 400 300
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się prawie 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.