Provident wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Top Employer 2015Provident został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma odebrała wyróżnienie Top Employers 2015 za wyjątkową troskę o pracowników oraz doskonałe warunki pracy i rozwoju, jakie stwarza. Provident zatrudnia obecnie ponad 2300 pracowników i współpracuje z 9000 Doradców Klienta.

W niezależnym badaniu polityk personalnych Top Employers 2015 wzięły udział największe i najbardziej znane na polskim rynku firmy. Zostały one poddane bardzo rygorystycznej weryfikacji. W programie certyfikacyjnym badano takie obszary jak: świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, perspektywy kariery zawodowej oraz kulturę organizacyjną firmy. Wśród tegorocznych laureatów Top Employers 2015, obok Providenta, są m.in.: ING Bank Śląski, Bank Pekao oraz Citi Handlowy. Pomyślne przejście procedury weryfikacyjnej dowodzi, że firmy-laureaci oferują bardzo dobre warunki pracy i wyjątkowo dbają o swoich pracowników.

Zbigniew Hojka, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, członek zarządu Provident Polska S.A.: 2014 rok był dla Providenta rokiem wielkich zmian. Wyróżnienie dla projektu PROXII, tytuł najlepszej marki i najlepszego pracodawcy dowodzą efektywności naszych wysiłków włożonych w rozwój firmy. Trzecia nagroda Top Employer z rzędu, daje nam sygnał, że nasze działania idą w dobrym kierunku. Certyfikat przyznawany jest przez Fundację Corporate Research Foundation (CRF), a firmy które go otrzymały, są liderami w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Fundacja Corporate Research Fundation (CRF) powstała w 1991 roku w Holandii jako wspólna inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, badaczy oraz międzynarodowych wydawców w celu pokazania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Instytut ma swoje siedziby w trzynastu krajach, na czterech kontynentach.

Więcej informacji o Instytucie CRF, badaniu i wynikach firmy Provident znajduje się na stronie www.top-employers.com/pl.


Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 400 300
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się prawie 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.