• Phone600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Wniosek o pożyczkę

Gratulujemy, właśnie ubiegasz się o Pożyczkę Dopasowaną! Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut. Podane informacje pozwolą nam zbadać Twoją zdolność kredytową oraz podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. Po pozytywnej weryfikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin spotkania z doradcą.

Podstawowe dane
Typ zatrudnienia
Adres zamieszkania
Akceptuję
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, w celach marketingowych Provident Polska SA w przypadku, gdy nie dojdzie do zawarcia umowy pożyczki.
Akceptuję
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych dotyczących produktów oferowanych przez Provident Polska SA za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności pocztą elektroniczną oraz w postaci sms-ów (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz.U. z 2013 r. poz. 1422).
Akceptuję
Wyrażam zgodę na używanie przez Provident Polska SA telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonu) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z ustawą z dn. 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne, Dz.U. z 2014 r. poz. 243).
Akceptuję
Czy wyraża Pani/Pan zgodę na jednorazowe przesłanie Formularza Informacyjnego drogą SMS-ową lub mailową? Umożliwi to Pani/Panu zapoznanie się ze szczegółami propozycji przed naszym spotkaniem.
 
Captcha

 
*

ILE PIENIĘDZY CHCESZ POŻYCZYĆ?