• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Wniosek o pożyczkę

Gratulujemy, właśnie ubiegasz się o Pożyczkę Dopasowaną! Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut. Podane informacje pozwolą nam zbadać Twoją zdolność kredytową oraz podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. Po pozytywnej weryfikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin spotkania z doradcą.

Jak przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane są przetwarzane przez Provident Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A. Potrzebujemy ich w celach przygotowania do zawarcia umowy pożyczki, do sprawdzenia Twojej zdolności kredytowej oraz przeciwdziałania nadużyciom. Dane mogą być też przetwarzane w celach księgowych, podatkowych, marketingowych, analitycznych i dowodowych. Dane są przetwarzane tak długo jak to wynika z przepisów prawa oraz do czasu przedawnienia roszczeń. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich przeniesienia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz też wycofać wyrażone zgody. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podstawowe dane
Typ zatrudnienia
Adres zamieszkania

Czy wyraża Pani/Pan zgodę na jednorazowe przesłanie Formularza Informacyjnego drogą SMS-ową lub mailową? Umożliwi to Pani/Panu zapoznanie się ze szczegółami propozycji przed naszym spotkaniem.

Zgody marketingowe

Udzielenie poniższych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokonamy na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A.

Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:

połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)

wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)

Zgadzam się na udostępnianie moich danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych.

 
Captcha

 
*

ILE PIENIĘDZY CHCESZ POŻYCZYĆ?

300 zł
15 000 zł

Chcę