• Phone600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Wniosek o pożyczkę

Gratulujemy, właśnie ubiegasz się o Pożyczkę Dopasowaną! Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut. Podane informacje pozwolą nam zbadać Twoją zdolność kredytową oraz podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. Po pozytywnej weryfikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin spotkania z doradcą.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem danych jest Provident Polska S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A. Twoje dane będą przetwarzane w celach przygotowania do zawarcia umowy pożyczki, w tym do oceny zdolności kredytowej, marketingowych, analitycznych, związanych z przeciwdziałaniem nadużyciom, dowodowych i archiwizacyjnych, jak też realizacji obowiązków prawnych, przepisów księgowych i podatkowych. Dane przetwarzane będą do momentu wygaśnięcia obowiązków wynikających z przepisów prawa oraz przedawnienia roszczeń. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, ich przeniesienia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wycofania wyrażonych zgód. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podstawowe dane
Typ zatrudnienia
Adres zamieszkania

Czy wyraża Pani/Pan zgodę na jednorazowe przesłanie Formularza Informacyjnego drogą SMS-ową lub mailową? Umożliwi to Pani/Panu zapoznanie się ze szczegółami propozycji przed naszym spotkaniem.

Zgody marketingowe

Udzielenie poniższych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokonamy na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A.

Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:

połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)

wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)

 
Captcha

 
*

ILE PIENIĘDZY CHCESZ POŻYCZYĆ?