• Phone600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora
  • formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny

Gratulujemy, właśnie ubiegasz się o Pożyczkę Samoobsługową! Jeśli posiadasz aktywne konto bankowe, to wypełnienie wniosku będzie bardzo proste. Potrzebny będzie również numer dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Provident Polska S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Administratorem danych jest Provident Polska S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A. Twoje dane będą przetwarzane w celach przygotowania do zawarcia umowy pożyczki, w tym do oceny zdolności kredytowej, marketingowych, analitycznych, związanych z przeciwdziałaniem nadużyciom, dowodowych i archiwizacyjnych, jak też realizacji obowiązków prawnych, przepisów księgowych i podatkowych. Dane przetwarzane będą do momentu wygaśnięcia obowiązków wynikających z przepisów prawa oraz przedawnienia roszczeń. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, ich przeniesienia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wycofania wyrażonych zgód. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe
Utwórz swoje konto
Zgody marketingowe

Udzielenie poniższych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokonamy na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A.

Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:

połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)

wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)

Zgadzam się na udostępnianie moich danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych.

ILE PIENIĘDZY CHCESZ POŻYCZYĆ?