Potrzebujesz gotówki?

 

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 174,12%, całkowita kwota kredytu 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4795,85 zł, oprocentowanie stałe 20,50%, całkowity koszt kredytu 1795,85 zł (w tym: opłaty miesięczne 1485,00 zł, odsetki 310,85 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 435,99 zł, ostatnia 11 miesięczna rata w wysokości 435,95 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.04.2023 na reprezentatywnym przykładzie Karty kredytowej Provi Smart. Do obliczenia powyższych parametrów przyjęto, że limit kredytowy w ramach Karty kredytowej Provi Smart w wysokości 3 000 zł został wykorzystany jednorazowo w całości poprzez dokonanie transakcji przy użyciu karty kredytowej, w dniu zawarcia umowy o kartę kredytową Provi Smart.

 

600 200 200 Koszt połączenia
zgodny z taryfą operatora

Zamów rozmowę i dowiedz się więcej

Możesz też podać swoje dane, pracownik oddzwoni do Ciebie.

Wyrażam zgodę na udzielenie mi odpowiedzi poprzez kontakt telefoniczny na podany przeze mnie numer telefonu oraz potwierdzam, że zapoznałem/am się z Informacjami o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dotyczącymi Administratora danych osobowych oraz przysługujących mi praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, oraz akceptuję ich treść.

Twoje zgody

Udzielenie poniższych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokonamy na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.
Zaznacz wszystkie poniższe zgody
Akceptuję wszystkie zgody marketingowe dla Provident Polska, w tym dotyczące otrzymywania połaczeń głosowych oraz wiadomości elektronicznych.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A. więcej
Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:
połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)
wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)
Zgadzam się na udostępnianie moich danych do innych podmiotów z Grupy International Personal Finance w celach marketingowych. więcej
Zgadzam się na przetwarzanie przez Provident moich danych w celach marketingowych innych firm, które współpracują z Provident. więcej

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Provident Polska S.A. w celach marketingowych innych firm, które współpracują z Provident. Zgoda dotyczy danych podanych przeze mnie oraz zebranych przez Provident Polska S.A. w związku ze świadczeniem mi usług oraz realizowaniem przeze mnie płatności. Zgoda obejmuje także profilowanie danych, które ma na celu dopasowanie oferty do moich oczekiwań i możliwości finansowych. Dane nie będą udostępniane wspomnianym podmiotom.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Provident Polska S.A. w celach marketingowych po wygaśnięciu umowy, która dotyczy produktów Spółki lub gdy nie dojdzie do jej zawarcia. Zgoda dotyczy danych podanych przeze mnie oraz zebranych przez Provident Polska S.A. w związku ze świadczeniem mi usług oraz realizowaniem przeze mnie płatności. Zgoda obejmuje także profilowanie danych, które ma na celu dopasowanie oferty do moich oczekiwań i możliwości finansowych.

Zgadzam się, aby moje dane osobowe podane przeze mnie oraz zebrane przez Provident Polska S.A. w związku ze świadczeniem mi usług oraz realizowaniem przeze mnie płatności, były udostępniane przez Provident Polska S.A. w celach marketingowych do innych podmiotów z Grupy International Personal Finance. Lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.provident.pl/grupa.