Pożyczka online – bo liczy się bezpieczeństwo i czas

Koszty remontu przerosły Twoje oczekiwania? Awaria samochodu mocno nadszarpnęła miesięczny budżet, a zbliża się termin zapłaty za żłobek? Potrzebujesz dodatkowej gotówki, ale nie masz czasu na załatwianie formalności? Wystarczy kilka kliknięć, żeby zapobiec „małej katastrofie”. Zobacz, jak wziąć szybką i bezpieczną pożyczkę online.

Pożyczka bardzo elastyczna

Bezpieczna i szybka pożyczka online

Cenimy Twój czas. Dlatego wniosek o pożyczkę możesz złożyć w dowolnym momencie – tuż przed pracą, w porze lunchu, późnym wieczorem, gdy dzieci już zasnęły lub jeszcze nie wstały. W domu, na wakacjach i w podróży służbowej. Pożyczka przez Internet z wygodną miesięczną ratą to propozycja nie tylko dla zabieganych, ale także dla tych, którzy lubią wygodne rozwiązania.

Formularz pożyczkowy jest prosty i intuicyjny – dla ludzi, a nie dla robotów. Formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Potrzebujesz jedynie aktywnego konta bankowego, dowodu osobistego, adresu e-mail oraz telefonu komórkowego z aktywnym numerem. Stawiamy na pełną przejrzystość. W trakcie wypełniania wniosku nie musisz szukać informacji ukrytych pod gwiazdką. Po wybraniu wnioskowanej kwoty od razu poznasz wysokość raty oraz całkowitą kwotę do zapłaty. Po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej pieniądze otrzymasz bezpośrednio na konto.

Dbamy o elastyczność nie tylko w trakcie wypełniania wniosku. Wybierając najdogodniejszy dla siebie dzień spłaty raty, możesz dokładnie rozplanować miesięczny budżet.

Bezpieczeństwo potwierdzone wieloletnim doświadczeniem

Wiemy, że są sytuacje, które wymagają natychmiastowego działania. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie. Wybierając firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, jaką jest Provident, masz pewność, że nie powierzasz swoich finansów i wrażliwych danych w niepewne ręce. Na polskim rynku działamy już od 1997 roku. W trakcie dwóch dekad z naszych usług skorzystały już 4 miliony klientów. Ale historia naszej firmy zaczęła się dużo wcześniej. Jako spółka o charakterze międzynarodowym, możemy pochwalić się ponad 130-letnią tradycją. Doświadczenie, które zdobyliśmy, pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby naszych Klientów. Wciąż jednak otwieramy się na nowe rozwiązania. Nieustannie udoskonalamy naszą ofertę i wprowadzamy produkty dopasowane do szybkiego trybu życia nowoczesnych konsumentów.

RRSO 54,75%. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    02 sie 2018 10:52

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube