Jak działa pożyczka przez internet?

Od dawna chodzi Ci po głowie wymiana mebli w salonie? Gdy widzisz -50% na kanapy i meble wypoczynkowe, wiesz, że taka okazja szybko się nie powtórzy. Nie odkładaj planów w nieskończoność, nawet jeśli nie udało Ci się jeszcze uzbierać kwoty niezbędnej do ich realizacji. Zobacz, jak wziąć pożyczkę online.

Dodatkowe pieniądze zawsze na czas

Wiesz, że musisz działać szybko. Jak uniknąć zbędnych formalności i długiego oczekiwania na decyzję kredytową? Wypełnij wniosek online w najdogodniejszym dla Ciebie momencie. Nie musisz zwalniać się z pracy lub szukać opiekunki dla dziecka, jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu.

Jak wziąć pożyczkę online?

Procedura wnioskowania o pożyczkę przez internet jest bardzo prosta. Aby złożyć wniosek musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty. Dodatkowo potrzebne będą aktualny numer telefonu komórkowego, rachunek bankowy i stały dochód.

Szanujemy Twój czas i Twoją prywatność. Nie musisz deklarować, na co potrzebujesz pieniędzy. 800 zł na opłacenie obowiązkowej polisy OC, a może 10 000 zł na remont salonu? Skorzystaj z Pożyczki przez Internet bez względu na okoliczności - możesz pożyczyć od 300 do 15 000 zł nawet na 36 miesięcy.

Gwarantujemy Ci nie tylko poufność, ale także bezpieczeństwo. Może nie wiesz, ale na rynku polskim jesteśmy już od ponad 20 lat. W tym czasie udzieliliśmy pożyczek ponad 4 milionom osób. Tak wielki kapitał zaufania to dla nas ogromne wyróżnienie, ale także zobowiązanie.

Aby maksymalnie ułatwić proces aplikowania o pożyczkę, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny kalkulator. Po wybraniu wnioskowanej kwoty oraz terminu spłaty, zobaczysz liczbę rat, ich wysokość oraz całkowitą kwotę do zapłaty wraz z RRSO. Zanim weźmiesz pożyczkę, dokładnie wiesz, ile zapłacisz. Wypełnienie wniosku nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, a pieniądze wpłyną na Twoje konto jeszcze tego samego dnia.

RRSO 54,75%. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    20 wrz 2018 09:43

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube