Jak wziąć pożyczkę online w weekend?

Awaria samochodu, promocja potrzebnego sprzętu lub nieplanowany remont są sytuacjami, w których potrzebujesz większej gotówki. Jak na ironię, bardzo często mają one miejsce w weekend. Niestety nie zawsze dysponujesz wystarczającymi środkami, by sfinansować te potrzeby. Nie każdy ma też możliwość otrzymania wsparcia od znajomych lub rodziny. W takiej chwili bardzo korzystną opcją wydają się tzw. pożyczki w 24 h lub w weekend. Jeżeli interesuje cię takie rozwiązanie, koniecznie dowiedz się czegoś więcej.

Pożyczka w weekend – dlaczego tak ją określamy?

pożyczka online w weekend

W weekendy i święta placówki banków i instytucji pozabankowych są zwykle zamknięte. Osoba w finansowej potrzebie nie ma więc szansy udać się tam po wsparcie. Dla nas taka sytuacja nie  stanowi problemu. Wniosek możesz wypełnić przed ekranem własnego komputera, a następnie przesłać go nam online. Proces ruszy, a Ty dostaniesz pieniądze nawet w dzień wolny od pracy.

To bardzo proste. Po sprawdzeniu i zaakceptowaniu oferty potwierdzasz dane, a na koniec otrzymujesz przelew. Całość nie trwa długo. Pożyczka w weekend trafia na twoje konto.

Pożyczki w 24 h – formalności sprowadzone do minimum

Potrzebne pieniądze możesz otrzymać nawet następnego dnia. Co więcej, jeżeli zdecydujesz się na wsparcie od Providenta, nie musisz martwić się o nadmiar formalności.

Plusem jest niewielka liczba danych, które trzeba nam dostarczyć. Wystarczy przedstawić m.in. dane z dowodu osobistego oraz numer PESEL. Dodatkowo należy podać adres e-mail i numer telefonu komórkowego, na który zostanie przesłany unikalny kod PIN.

Nie musisz się martwić, że w weekend nie uda ci się uzyskać wymaganych zaświadczeń i dokumentów. Cały proces ubiegania się o pożyczkę sprowadzamy do minimum. A ty otrzymasz pieniądze pozwalające zrealizować twoją listę potrzeb.

Ważna informacja – kwestie bezpieczeństwa

pożyczka online w weekend

O czym pamiętać przy pożyczce w weekend? O tym, że konieczna będzie weryfikacja rachunku bankowego. Zgodnie z przepisami wnioskujący musi być posiadaczem lub współposiadaczem konta, na które zostanie przelana gotówka. Chodzi tu o kwestie bezpieczeństwa. Jest to sposób na zweryfikowanie tego, czy pieniądze trafią do właściwego klienta.

Jeden dzień – aż tak szybko?

Odnaleziona przypadkiem promocja, niespodziewana awaria samochodu, wyprzedaż sprzętów elektronicznych? W takich chwilach liczy się czas. Automatyczny system Providenta umożliwia otrzymanie decyzji pożyczkowej już w ciągu paru minut. W kilka chwil dowiesz się, czy uzyskasz wsparcie finansowe, o które wnioskujesz.

Dodatkowo masz dostęp do opcji sprawdzenia statusu swojej pożyczki. Wystarczy, że zalogujesz się do sekcji „Moje konto”, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Przelew podczas dni wolnych – jest taka opcja?

Zastanawiasz się, czy przelew dojdzie w sobotę lub niedzielę? Bez obaw, pożyczka przez internet może wpłynąć na twój rachunek bankowy także w weekend.

Gotówka w weekend – dlaczego to dobry pomysł?

Co sprawia, że warto decydować się na weekendową pożyczkę w Providencie? Jesteśmy podmiotem z tradycjami, który funkcjonuje na rynku brytyjskim ponad 130 lat. W Polsce jesteśmy już 20 lat. Z naszych usług skorzystało około 4 mln osób. Warto nam zaufać!

Wszystko załatwisz w weekend i bez wychodzenia z domu. Większy wydatek zostanie rozbity na mniejsze, łatwiejsze do udźwignięcia raty. Takie, które nie będą zbytnio obciążały domowego budżetu.

Korzystając z naszych usług, masz możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Gwarantuje to ustawa o kredycie konsumenckim. W wielu przypadkach możesz też skorzystać z przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki.

Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    17 kwi 2020 09:24

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube