Weź udział w konkursie "Na mój czas z bliskimi" i zgarnij wspaniałe nagrody!

Chcesz podzielić się historią, która zmieniła twoje życie? A może jesteś w trakcie zmian? Konkurs „Na mój czas z bliskimi” to okazja, by zainspirować innych. Do wygania nagrody rzeczowe w postaci robota sprzątającego iRobot Roomba i7, ekspresu ciśnieniowego Siemens EQ.6, konsoli Sony PlayStation 5 i projektora Samsung The Freestyle oraz nagrody pieniężne!

Zasady konkursu

Konkurs jest skierowany do Klientów, którzy w terminie od 14 lutego do 12 marca 2024 r. zdecydują się na pożyczkę lub kartę kredytową w Providencie. Klienci, którzy w czasie trwania konkursu nie odstąpią od zawartej w tym czasie umowy, mogą wygrać jedną z 8 nagród głównych albo jedną z 4 nagród pieniężnych. Co należy zrobić? Wystarczy wypełnić i przesłać do 12 marca 2024 r. formularz zgłoszeniowy i opisać w kilku zdaniach swoją historię, jak Provident zmienił twoje życie. Zgłoszenie możesz również wysłać listem na adres Providenta. Podaj dane wymagane w formularzu zgłoszeniowym.

Formularz konkursowy

Wyjątkowe nagrody do wygrania w Providencie

W konkursie można wygrać sprzęt RTV/AGD, to m.in. niesamowity robot sprzątający iRobot Roomba i7 oraz ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6. Dla fanów elektroniki do zgarnięcia jest konsola Sony PlayStation 5 lub projektor Samsung The Freestyle. Oprócz nagród rzeczowych można wygrać gotówkę. A zasady są proste: weź pożyczkę albo kartę kredytową w czasie trwania konkursu, w formularzu opisz w kilku zdaniach swoją historię, jak Provident zmienił Twoje życie i czekaj na wygraną.

Pamiętaj – liczy się:

 • oryginalność,
 • pomysłowość,
 • atrakcyjność opisu.

Nie zwlekaj, konkurs trwa do 12 marca 2024 r.

Lubisz inspirować? Masz świetną okazję, aby podzielić się swoją historią jak Provident zmienił Twoje życie i jednocześnie wygrać świetne nagrody. Skorzystaj z naszych produktów finansowych i wyślij zgłoszenie konkursowe. Wyniki zostaną ogłoszone pod koniec kwietnia na stronie internetowej konkursu zgodnie z regulaminem. Nie czekaj – konkurs trwa tylko do 12 marca 2024 roku! Zostań zwycięzcą i ciesz się jednym z nowych sprzętów – iRobot Roomba i7, ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6, konsola Sony PlayStation 5 lub projektor Samsung The Freestyle albo nagrodą pieniężną.



Organizatorem konkursu „Na mój czas z bliskimi” jest Provident Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa.

Szczegóły, zasady i regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.provident.pl/konkurs-z-bliskimi

Provident Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000009389, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 525-15-71-292, o kapitale zakładowym w wysokości 142 900 000, 00 zł, który został wpłacony w całości.

Avatar

 • Anna
 • Opublikowano:
  14 lut 2024 11:30

  Udostępnij

  Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube