• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora
Pożyczka Wynajmowana

Pożyczka Wynajmowana - jak to działa?

admin
31 mar 2021 09:00

Pożyczka WynajmowanaPożyczka Wynajmowana to oferta Provident idealna na trudniejsze czasy, w których ostatnio się znaleźliśmy. Przeznaczona jest zarówno dla nowych Klientów, jak i tych, którzy spłacili już swoje wcześniejsze zobowiązanie.

Pożyczka Wynajmowana - co dobrze wiedzieć?

Pożyczka Wynajmowana udzielana jest na 5 miesięcy dla kwot w przedziale od 500 do 4000 zł. Zasada jest prosta – przez pierwsze cztery raty Klient płaci jedynie koszty pożyczki, w ostatniej piątej racie spłaca pozostałą część kosztów oraz pożyczoną kwotę. Takie rozwiązanie pozwala uporać się z przejściowymi problemami finansowymi i odpowiednio rozłożyć wydatki.

Przykładowo: pożyczając 1 000 zł przez pierwsze cztery miesiące rata wynosi jedynie 50 zł. W piątym miesiącu trzeba przygotować się na większy wydatek, w tym wypadku 1 050 zł. Całkowita kwota do zapłaty to 1 250 zł, a RRSO wynosi 80,7%.

Pożyczka Wynajmowana - jak aplikować?

Aby ubiegać się o Pożyczkę Wynajmowaną wystarczy wejść na stronę provident.pl, wybrać w kalkulatorze online interesującą nas kwotę i wypełnić wniosek internetowy.

Pożyczka Wynajmowana to dobry sposób na przetrwanie niepewnych chwil. W początkowej fazie Klient oddaje niewielką część zobowiązania, co pozwala na spokojne i rozsądne planowanie budżetu na kolejne miesiące. Później, kiedy sytuacja powinna już się ustabilizować, przychodzi czas na spłatę pozostałej części zobowiązania.

Warto jednak pamiętać, by każdorazowo przed wzięciem pożyczki przemyśleć dobrze tę decyzję. Pożyczajmy pieniądze tylko wtedy, kiedy mamy pewność, że uda nam się je zwrócić.

 

Oferta produktowa „Pożyczka Wynajmowana” obowiązuje od 31.03.2021 r i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w pięciu miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 500 do 4000 zł, w której spłata pożyczonej kwoty następuje w ostatniej, piątej racie. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 80,7%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1250 zł; oprocentowanie stałe 0%; całkowity koszt kredytu 250 zł (w tym: prowizja 250 zł; odsetki 0 zł); 5 miesięcznych rat: 4 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości 50 zł, ostatnia, 5. miesięczna rata w wysokości 1050 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej.


Przeczytaj także czym jest zdolność kredytowa >>