Najciekawsze pomysły na prezent dla mężczyzny

Najciekawsze pomysły na prezent dla mężczyzny

Urodziny, imieniny, święta. Jest mnóstwo okazji, które wymagają odpowiedniego prezentu. Jeśli chcemy dać bliskiej osobie coś wyjątkowego, powinniśmy poświęcić na poszukiwania więcej czasu. A pomysłów jest mnóstwo. Od literatury, przez gadżety, aż do personalizowanych przygód i wycieczek. Jak wybrać perfekcyjny prezent dla mężczyzny? Podpowiadamy!

Upominki powinniśmy dopasować do wieku obdarowywanego, do relacji jaka nas łączy, jego zainteresowań. Na szczęście niezależnie od tego, czy szukamy takiego dla taty, męża, chłopaka czy przyjaciela, mamy szansę wybrać coś naprawdę wyjątkowego!

Podróże małe i duże

Dla wszystkich lubiących podróżować świetną niespodzianką będzie specjalna mapa, na której można zdrapywać kolejne, odwiedzone miejsca. Obraz taki wieszamy na ścianie i zaznaczamy na nim wszystkie kraje, w których już byliśmy. To doskonały podarek dla obieżyświatów, którzy nie tylko utrwalą tak swoje wspomnienia, ale będą też mogli pochwalić się znajomym ile miejsc widzieli!

A jeśli dysponujemy większym budżetem, możemy zafundować tacie czy ukochanemu wycieczkę z prawdziwego zdarzenia. Bilet lotniczy czy kupon na pobyt w hotelu to coś, co ucieszy każdego. Szczególnie kogoś, kto uwielbia zwiedzać!

W przypadku, gdy wakacje są już zaplanowane, a nasz partner ciągle podróżuje z plecakiem z czasów liceum, powinniśmy zdecydować się na zakup porządnej, solidnej walizki. To prezent, który nie znudzi się szybko i będzie służył mężczyźnie długie lata.

Zabawne upominki

W sieci można znaleźć całą masę propozycji dla mężczyzn, którzy nie pogardzą dobrą zabawą. Od personalizowanych kieliszków, przez kufle do piwa z postaciami z ulubionych filmów, aż do alkoholowych gier, które można wykorzystać na każdej domówce.

Fan nocnych szaleństw na pewno ucieszy się z nietopniejących kieliszków lodowych albo kufla XXL, np. takiego w kształcie gigantycznego buta. Fikuśne niespodzianki sprawdzą się wtedy, kiedy obdarowujemy przyjaciela z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Postaw na klasykę

Najciekawsze pomysły na prezent dla mężczyzny

W zależności od pasji i zainteresowań mężczyzny, którego chcemy ucieszyć, możemy zdecydować się na klasykę w postaci dobrej literatury, biletów do teatru czy opery.

Fan motoryzacji ucieszy się z kuponu na przejażdżkę luksusowym autem, entuzjasta mocnych wrażeń podziękuje nam za bilet na lot paralotnią lub skok na bungee.

Ci, którzy wolą spokojniejsze rozrywki docenią karnet na zabiegi spa, zestaw luksusowych kosmetyków czy dobre perfumy.

Zawsze dobrze swoją funkcję spełnią tradycyjne upominki takie jak portfele, torby czy elementy ubioru. Szczególnie te, na które zawsze zainteresowanemu szkoda pieniędzy. Lepiej zainwestować w elegancką, włoską koszulę, niż kupować kilka mniejszych i tańszych przedmiotów.

Pamiętajmy o tym, że dobry prezent bywa drogi. Jeśli chcemy obdarować bliskiego nam mężczyznę czymś wyjątkowym, powinniśmy zacząć odpowiednio wcześniej odkładać środki na ten cel. W razie problemów możemy też pomyśleć o pożyczce. Ale tylko wtedy, kiedy mamy pewność, że będziemy w stanie ją spłacić.

Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    20 lis 2018 02:19

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube