• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Pożyczka Dopasowana

Korzystając z Pożyczki Dopasowanej zyskujesz możliwość wyboru opcji najbardziej dobranej do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości.
Profesjonalny Doradca przedstawi Ci wszystkie rozwiązania i wspólnie wybierzecie to najbardziej odpowiednie dla Ciebie.
W ramach Pożyczki Dopasowanej możesz skorzystać z:

  • pożyczki miesięcznej na konto
  • pożyczki miesięcznej w gotówce
  • pożyczki tygodniowej w gotówce

Wszystkim Klientom zainteresowanym dodatkową opieką zdrowotną polecamy atrakcyjne ubezpieczenia oferowane przez UNIQA TU S.A. i UNIQA TUnŻ S.A.

 

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.
Pożyczka Dopasowana

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.

Pożyczka Dopasowana. Jak to działa?

Pożyczka Dopasowana pozwoli Ci dostosować jej warunki do swoich potrzeb. W ramach tego produktu możesz korzystać z:

Pożyczka miesięczna z ratą na konto jest prostym rozwiązaniem finansowym dla osób, które wolą rozliczać się w wygodnej formie przelewu na konto. Bez wychodzenia z domu, spotkań z Doradcami, wycieczek do biura. Umowę pożyczki możesz zawrzeć na okres od 12 do 24 miesięcy, otrzymując do 15 000 zł.

Pożyczka z miesięczną ratą w gotówce różni się tylko sposobem spłaty. Zamiast przelewów na konto pieniądze oddajesz bezpośrednio Doradcy. Tę formę spłaty możesz wykorzystać również przy pożyczce ze spłatą tygodniową. W takim przypadku płacisz raty nie raz na miesiąc, a raz na tydzień.

Pożyczka Dopasowana, pożyczka ekspresowa

Ekspresowa pożyczka przez Internet pozwala szybko otrzymać wyczekiwane pieniądze. Twoje plany nie będą czekać, więc Ty też nie powinieneś. Komfort naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Zależy nam na tym, byś mógł jak najszybciej korzystać ze środków, o które wnioskujesz. Przy okazji Pożyczki Dopasowanej może to być aż 15 000 zł.

Wniosek o tę ekspresową pożyczkę możesz złożyć przez Internet. Nie musisz wychodzić z domu, odbywać wycieczek po biurach, spotykać się z Doradcą. Oczywiście, jeśli wolisz, możesz umówić się z przedstawicielem naszej firmy osobiście.

Jeśli jednak zależy Ci na tym, by wszystko zorganizować samodzielnie, nasza strona internetowa Ci to umożliwi. Wniosek składasz online. Wybierasz tam kwotę, która Cię interesuje oraz okres spłaty. Będziemy też potrzebować Twoich danych. Na tej podstawie, po uprzedniej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej podejmiemy decyzję o przyznaniu Ci pieniędzy. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i pozytywnym wyniku oceny Twojej zdolności kredytowej skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by ustalić szczegóły.

Ekspresowa pożyczka dla każdego

Gotówkę, którą otrzymasz w ramach pożyczki ekspresowej, możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz. Pożyczka jest dla Ciebie – na Twoje plany i marzenia. W Providencie zależy nam na tym, by przygotować produkty finansowe skrojone idealnie pod potrzeby naszych Klientów. Dbamy o to, by wszystko odbywało się maksymalnie szybko i prosto. Minimum formalności, eksperckie porady, jasne warunki – to nasze zasady.

Zanim jednak zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki, zorientuj się, czy uda Ci się ją bez problemu spłacić. Rozsądek przede wszystkim!