Kontakt

Chcesz zostać naszym Klientem?

Zamów rozmowę z konsultantem i sprawdź jaką mamy dla Ciebie ofertę

Wyrażam zgodę na udzielenie mi odpowiedzi poprzez kontakt telefoniczny na podany przeze mnie numer telefonu oraz potwierdzam, że zapoznałem/am się z Informacjami o przetwarzaniu danych osobowych, w tym dotyczącymi Administratora danych osobowych oraz przysługujących mi praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, oraz akceptuję ich treść.

Twoje zgody

Udzielenie poniższych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokonamy na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.
Zaznacz wszystkie poniższe zgody
Akceptuję wszystkie zgody marketingowe dla Provident Polska, w tym dotyczące otrzymywania połaczeń głosowych oraz wiadomości elektronicznych.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A. więcej
Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:
połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)
wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)
Zgadzam się na udostępnianie moich danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych. więcej

Kontakt dla Klientów

Jeśli jesteś naszym obecnym Klientem i masz jakiekolwiek pytania w związku ze swoją pożyczką, skontaktuj się ze swoim Doradcą Klienta.


Siedziba firmy

Provident Polska S.A. Ul. Inflancka 4A 00-189 Warszawa
22 455 49 33 Opłata według taryfy operatora

Obsługa

Biuro Prasowe

Inspektor ochrony danych

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Provident Polska S.A. w celach marketingowych, po wygaśnięciu umowy pożyczki lub w przypadku, gdy nie dojdzie do jej zawarcia. Zgoda dotyczy danych zebranych podczas wnioskowania o pożyczkę oraz danych dotyczących pożyczki i jej spłaty. Zgoda obejmuje także profilowanie danych, które ma na celu dopasowanie oferty do moich oczekiwań i zdolności kredytowej.

Zgadzam się, aby moje dane osobowe zebrane podczas wnioskowania o pożyczkę oraz dane dotyczące pożyczki i jej spłaty, były udostępniane do IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 136 (Hapi Pożyczki) w celach marketingowych.