• Phone 600 200 200

  Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Pożyczka z miesięczną ratą

Preferujesz tradycyjny
sposób spłaty
w ratach miesięcznych,
   - to jest oferta dla Ciebie.

Co oferujemy?

 • Kwotę pożyczki nawet do 15 000 zł
 • Wygodną opcję spłat - w ratach miesięcznych
 • Elastyczny okres trwania pożyczki – od 12 do 24 miesięcy
 • Pożyczkę w Gotówce: wypłata pożyczki następuje w gotówce, spłaty wykonywane są również gotówką
 • Pożyczkę na Konto: wypłata pożyczki następuje przelewem na rachunek bankowy, spłaty wykonywane są również przelewami
 • RRSO 125,11%

Co zyskujesz?

Pożyczka w Gotówce

 • Wygodną miesięczną ratę
 • Krótki okres spłaty pożyczki
 • Gotówkę na dowolny cel

Pożyczka na Konto

 • Szybkość i wygodę zaciągania pożyczki
 • Łatwość obsługi swoich zobowiązań (spłaty na konto)
 • Dostępność gotówki w dowolnym momencie
 • Indywidualną obsługę Doradcy Klienta kiedy tego potrzebujesz

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Dla Klientów, którym zależy na dodatkowej ochronie polecamy ubezpieczenie Pakiet Medyczny, zapewniane przez UNIQA TU S.A.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.

Pożyczka na raty. Spłacaj co miesiąc

Pożyczka dopasowana z miesięczną ratą to najlepszy produkt finansowy dla osób, które preferują miesięczny tryb spłaty. Ustalony w ten sposób harmonogram pozwala wygodnie zarządzać domowym budżetem, włączając spłatę w planowanie wydatków. Jeśli dostajesz pensję raz w miesiącu, ta pożyczka na raty będzie dla Ciebie idealna. Wybierz pożyczkę najlepszą dla siebie i ciesz się realizacją marzeń i planów.

Pożyczka dopasowana z ratami miesięcznymi

Dopasowana pożyczka ratalna to możliwość uzyskania aż 15 000 zł. Nieoceniony zastrzyk gotówki pozwoli Ci zrealizować plany i marzenia, sfinansować remont, zakup samochodu czy wyczekiwane, egzotyczne wakacje. W Providencie nie pytamy, na co wydasz pieniądze. Interesuje nas tylko Twoja satysfakcja.

Decydując się na Pożyczkę Dopasowaną z miesięczną ratą, wybierasz wygodną opcję spłaty. Możesz zdecydować też, jaki okres trwania pożyczki Cię interesuje. Oferujemy spłaty od 12 do 24 miesięcy. Jeśli wybierzesz pożyczkę w gotówce, pieniądze przyniesie Ci nasz Doradca. Nie musisz wychodzić z domu, udawać się do oddziału. Wszystko załatwisz wygodnie z własnego fotela. Spłat również będziesz dokonywać w gotówce – zgłosi się po nie Doradca Providenta. Możesz również wybrać pożyczkę na konto. W takim przypadku pieniądze przelewamy bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. Raty również spłacasz przelewami. Sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie korzystniejsza i wygodniejsza.

Pożyczka przez Internet. Tylko niezbędne formalności

Provident Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy naszym Klientom komfort, wygodę i bezpieczeństwo pożyczania. Wybierając pożyczkę przez Internet z ratami miesięcznymi, wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz wniosek o pożyczkę w postaci formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Wpisujesz tam swoje dane osobowe oraz kwotę i okres spłaty, które Cię interesują. Na tej podstawie dokonamy oceny Twojej zdolności kredytowej.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej skontaktuje się z Tobą nasz Doradca, z którym ustalisz szczegóły. Do Doradcy możesz się zgłosić również później, już na etapie spłacania zobowiązania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi pracownicy pomogą Ci znaleźć na nie odpowiedzi. Pytaj o wszystko, czego nie wiesz. Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas priorytetem.

Bezpieczna pożyczka ratalna

Na każdym etapie pamiętaj o tym, by kierować się rozsądkiem. Dokładnie czytaj umowę, zapoznaj się też z tabelą opłat i prowizji. Zanim podpiszesz umowę, musisz posiadać komplet niezbędnych informacji oraz dokumentów koniecznych do weryfikacji Twojej tożsamości oraz oceny Twojej zdolności kredytowej. W razie potrzeby skontaktuj się z nami – wspólnie znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Wypełniając wniosek pożyczkowy na naszej stronie internetowej, dokładnie przelicz swój budżet, by dopasować wysokość raty do swoich możliwości spłaty. Pożyczaj tylko tyle, ile musisz. I ciesz się bezpiecznymi, dostosowanymi do Twoich potrzeb pożyczkami ratalnymi przez Internet.

Wybierz Pożyczkę Dopasowaną z miesięczną ratą, by wygodnie spłacać zobowiązanie zgodnie ze swoim harmonogramem budżetowym. Spełniaj marzenia, realizuj plany. Provident Ci w tym pomoże.