• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Pożyczka z tygodniową ratą

Chcesz spłacać częściej niewielkie kwoty – to jest oferta dla Ciebie.

Pożyczka z tygodniową ratą

Co oferujemy?

Co zyskujesz?

Dla Klientów, którym zależy na dodatkowej ochronie polecamy ubezpieczenie Pakiet Medyczny, zapewniane przez UNIQA TU S.A.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.

Pożyczka Dopasowana na raty tygodniowe

Wybierając idealną dla siebie pożyczkę, warto zwrócić uwagę nie tylko na kwotę i okres spłaty, ale również na sposób oddawania pieniędzy. Niektórzy wolą raty miesięczne, inni z kolei preferują spłatę tygodniową. Dla tej drugiej grupy Klientów przygotowaliśmy Pożyczkę Dopasowaną z ratami tygodniowymi.

Pożyczka na raty tygodniowe w Providencie

Dopasowana Pożyczka krótkoterminowa w Providencie jest wygodna i w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Bez wychodzenia z domu możesz ubiegać się o wsparcie finansowe. Wystarczy, że wypełnisz wniosek o pożyczkę w postaci formularza na naszej stronie internetowej. Wpisujesz tam swoje dane osobowe niezbędne do rozpatrzenia wniosku oraz wybierasz kwotę, którą chcesz pożyczyć i okres spłaty. Jednym kliknięciem wysyłasz wniosek, a my zajmujemy się resztą. Na tej podstawie dokonamy oceny Twojej zdolności kredytowej. Jeśli Twój wniosek rozpatrzymy pozytywnie, zadzwoni do Ciebie nasz Doradca, z którym uzgodnisz szczegóły.

Niedługo potem przekażemy Ci pieniądze, z którymi możesz zrobić, co tylko chcesz. Pożyczka krótkoterminowa w Providencie nie jest ograniczona do jednego celu. To Twoje pieniądze i możesz zainwestować je w cokolwiek sobie zamarzysz. Wycieczka, remont mieszkania, kurs językowy? Decyzja należy do Ciebie.

Pamiętaj, że możesz pożyczyć aż 15 000 złotych. Elastyczny okres spłaty może wynieść od 45 do 104 tygodni. Do tego proste i jasne zasady oraz minimum formalności. Byś jak najszybciej mógł cieszyć się swoimi pieniędzmi.

Wygodna pożyczka krótkoterminowa dla Ciebie

Pożyczka na raty tygodniowe w Providencie to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wolą spłacać raty w formule cotygodniowej. Być może dostajesz pensję w formie tygodniówki lub łatwiej Ci zarządzać budżetem w ten sposób. Liczy się to, byś czuł się komfortowo.

Spłaty zobowiązania dokonujesz gotówką u Doradcy Klienta, który będzie Cię odwiedzać zgodnie z zaakceptowanym harmonogramem, by odebrać kolejną ratę pożyczki.

Wszystko to załatwisz bez wychodzenia z domu, wycieczek do biur czy oddziałów. Naszym celem jest stworzenie obsługi na najwyższym poziomie, dzięki której szybko i bez zbędnych formalności będziesz się cieszyć potrzebnymi Ci pieniędzmi. Troszczymy się o Twój komfort. W razie potrzeby zawsze możesz skontaktować się z Doradcą Providenta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości.

Pożyczka na raty tygodniowe jest bezpieczna i wygodniejsza dla osób, które wolą spłacać częściej mniejsze raty, zamiast kumulować spłatę na koniec miesiąca. Ty sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie korzystniejsza.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Pamiętaj, by zawsze pożyczać z głową. Bezpieczna pożyczka krótkoterminowa to taka, która jest przemyślana. Przed wysłaniem wniosku upewnij się, że bez problemu uda Ci się spłacać kolejne raty. Zapoznaj się z tabelą opłat i prowizji, dokładnie przeczytaj umowę, zanim ją podpiszesz. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy, musisz posiadać komplet niezbędnych informacji oraz dokumentów koniecznych do weryfikacji Twojej tożsamości oraz oceny Twojej zdolności kredytowej. W kwestii pieniędzy nie ma miejsca na niedomówienia i niepewność. Jeśli masz pytania – zgłoś się do naszego Doradcy, który postara się odpowiedzieć na nie wszystkie. I ciesz się pieniędzmi na realizację swoich planów i marzeń!