• Phone600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Kalkulator Pożyczki


Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować Twoja pożyczka? 

Potrzebujesz szybkiej pożyczki i chcesz sprawdzić na jakich warunkach możesz ją wziąć? Nasz kalkulator pożyczki w łatwy sposób Ci w tym pomoże. Jest to bardzo wygodne narzędzie, które pozwala dopasować rodzaj pożyczki i wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości. Kalkulator policzy także odsetki od Twojej pożyczki. Sprawdź jakie to proste!

Na początku przeanalizuj swoją sytuację i zastanów się jakiej kwoty potrzebujesz, a następnie wybierz w kalkulatorze kwotę, którą chcesz pożyczyć. Możesz wybrać od 300 do 15 000 zł. Do Ciebie należy też wybór sposobu spłaty rat swojej pożyczki. Masz możliwość wybrania rat spłacanych miesięcznie przelewem lub tygodniowo z obsługą domową. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu dostosujesz sposób spłaty rat pożyczki do swoich preferencji. Gdy już wiesz jaki system spłaty rat będzie dla Ciebie najlepszy  – zaznacz wybraną przez siebie opcję.

Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę miesięczną, spłaty możesz rozłożyć na okres od 3 do 24 miesięcy. W przypadku pożyczki tygodniowej okres trwania pożyczki wynosi od 30 do 90 tygodni. Wybierz w kalkulatorze okres spłaty odpowiadający Twoim możliwościom finansowym – pamiętaj, że im dłuższy czas trwania pożyczki wybierzesz, tym niższe będą jej raty.

Bez względu na to na jaki rodzaj pożyczki się zdecydujesz, zawsze masz możliwość wzbogacenia jej o atrakcyjne ubezpieczenie Pakiet Medyczny, dzięki któremu zyskujesz szeroki zakres usług medycznych m.in. opiekę lekarza pierwszego kontaktu oraz specjalistów. Wybór należy do Ciebie!


ILE PIENIĘDZY CHCESZ POŻYCZYĆ?

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200 Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.