• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Działalność społeczna

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Od wielu lat realizujemy wiele działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.
Najważniejsze z nich to program społeczny „Wokół nas” oraz projekt wolontariatu pracowniczego „Tak! Pomagam”.


Wokół nas

Wokół nas

W kwietniu 2013 wystartował nasz nowy program społeczny „Wokół nas ” skierowany do mieszkańców zamieszkujących małe miejscowości. Chcemy reagować na potrzeby społeczności pośród których działamy. Celem programu jest poprawa jakości życia poprzez rozpoznanie potrzeb lokalnych społeczności i pomoc w najpilniejszych sytuacjach we współpracy z lokalnymi władzami. 
Program „Wokół nas” ma zasięg ogólnopolski. Realizowany jest w dziesięciu Dywizjach, w których Rady Programu wybierają najciekawsze projekty.
Zgłoszenia można wysyłać na: wokolnas@provident.pl

 

 

Tak! Pomagam

Tak! Pomagam

To program wolontariatu pracowniczego, który prowadzony jest w firmie od 2006 r. Uczestniczą w nim wolontariusze: pracownicy i przedstawiciele firmy. W ramach „Tak! Pomagam” firmowi wolontariusze za otrzymane od firmy granty finansowe wspierają niedoinwestowane organizacje i instytucje.  Ze względu na charakter swojej pracy, wolontariusze dokładnie znają potrzeby lokalnych społeczności. Wiedzą komu i w jaki sposób można pomóc. Sami wybierają beneficjentów. Najczęściej są to  ośrodki wychowawcze, świetlice środowiskowe, domy pomocy społecznej, przedszkola, szkoły specjalne, czy domy dziecka. Pomoc obejmuje różnorodne formy wsparcia: remonty wnętrz, placów zabaw, a także organizację wycieczek dla dzieci, czy imprez okolicznościowych.

W ciągu roku odbywają się dwie edycje programu „Tak! Pomagam”. Projekty oceniane są przez niezależną Radę Programową.

 

 

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.