• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Provident nagradzany

Etyczna firma 2019

Etyczna Firma 2019

Nagroda Etyczna Firma przyznawana jest przez dziennik Puls Biznesu przedsiębiorstwom wyróżniającym się najwyższymi standardami odpowiedzialności i kultury organizacyjnej. Wszystkie firmy starające się o ten tytuł przeszły pomyślnie analizę prowadzonej działalności i procesów organizacyjnych m.in. w takich obszarach jak struktura programu zarządzania etyką w firmie, nadzór najwyższej kadry kierowniczej, ład korporacyjny, reputacja, czy przywództwo. W tym roku Provident został nagrodzony po raz piąty, w tym - trzeci raz z rzędu, co wiąże się z otrzymaniem tytułu Super Etycznej Firmy.

Top marka

Top Marka 2019

Top Marka jest wspólnym projektem pomysłodawcy badania – magazynu „Press” oraz autora metodologii – PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Wartością decydującą o miejscu w rankingu jest siła marki zależna od liczby publikacji, wskaźnika dotarcia informacji i indeksu sentymentu – współczynnika odzwierciedlającego udział publikacji pozytywnych, neutralnych i negatywnych w całości przekazu o marce. Provident Polska po raz drugi otrzymał tytuł i statuetkę Top Marka, potwierdzając pozycję najsilniejszej marki polskiej branży pożyczkowej.

Mistrz Biznesu

Mistrz Biznesu 2019

Provident po raz trzeci został laureatem nagrody „Mistrz Biznesu”, przyznawanej za tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce. Provident został wyróżniony za działania na rzecz wzmacniania reputacji sektora pożyczkowego, a także wypracowywanie dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, opartych na odpowiedzialnym pożyczaniu.

 Złoty Listek CSR

Złoty Listek CSR 2018

Provident Polska został pięciokrotnie nagrodzony Złotym Listkiem CSR. Tygodnik POLITYKA wyróżnił firmę za strategiczne podejście i kompleksowe rozwiązania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Listki CSR POLITYKI to coroczny przegląd działań największych przedsiębiorstw z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, jako wkładu w zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny.

Ranking odpowiedzialnych firm 2016 i 2017

Provident został wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017 przygotowanym przez "Dziennik Gazetę Prawną". Znalazł się wśród "Platynowych Firm" i zajął trzecie miejsce wśród instytucji finansowych w tegorpocznym zestawieniu. Ten wynik potwierdza profesjonalne podejście firmy do zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Finansowa Marka Roku

Finansowa Marka Roku 2015, 2016 i 2017

Tytuł Finansowa Marka Roku przyznawany jest przez Gazetę Finansową firmom wyróżniającym się dobrą reputacją, innowacyjnymi kampaniami, produktami dopasowanymi do potrzeb klientów i warunków ekonomicznych oraz wysoką jakością świadczonych usług. Provident zwyciężył w kategorii Pożyczek Gotówkowych za odpowiedzialne udzielanie transparentnych i bezpiecznych pożyczek zarówno klientom indywidulanym, jak i małym przedsiębiorstwom.

 Certyfikat Odpowiedzialnego Biznesu

Certyfikat Odpowiedzialnego Biznesu

Provident został laureatem drugiej edycji programu „Certyfikat Odpowiedzialnego Biznesu”, organizowanego przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom i instytucjom, które aktywnie wspierają budowanie wiarygodności i odpowiedzialności pomiędzy uczestnikami rynku oraz w praktyce stosują udostępniane przez Biuro narzędzia wspierające procesy oceny ryzyka i zarządzania wierzytelnościami.

Złota Szpalta Roku

Złota Szpalta Roku za Raport CSR

Raport CSR „Jesteśmy, kiedy potrzeba. Raport Społecznej Odpowiedzialności Provident Polska za lata 2012-2013” uzyskał tytuł Złotej Szpalty Roku. To pierwszy raport w historii firmy i jednocześnie pierwszy taki dokument na rynku pożyczkowym w Polsce. Promuje ideę odpowiedzialnego pożyczania i praktyki w biznesie oparte na etycznych zasadach, działania wolontariackie wśród pracowników, a także określa plany na przyszłość, które skupiają się na idei odpowiedzialnego pożyczania i edukacji finansowej.

Akant Przedsiębiorczości

Akant Przedsiębiorczości

Lubelskie Forum Innowacji i Przedsiębiorczości w pierwszej edycji studenckiego konkursu Akant Przedsiębiorczości nagrodził Providenta w kategorii Firma odpowiedzialna społecznie. Studenci docenili działania edukacyjne realizowane we współpracy z lubelskimi uczelniami (Uniwersytetem Marii-Curie Skłodowskiej, Politechniką Lubelską oraz Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji). W ramach programu „Kultura dzielenia się wiedzą” od 2008 r. nasi eksperci przeprowadzili szereg wykładów, w których uczestniczyło blisko 190 osób.

European Business Awards

European Business Awards

Znaleźliśmy się w gronie 25 polskich firm wyróżnionych w tym konkursie. To wyraz uznania nie tylko za osiągnięcia w biznesie, ale także za innowacyjność i prowadzone przez firmę działania prospołeczne. Wśród reprezentantów z Polski oprócz Providenta znalazły się m.in. AVIVA Poland, Porty Lotnicze, PBG S.A., Eurocash, a także Budimex S.A.

Złoty Platan

Złoty Platan Uczelni Łazarskiego

Zostaliśmy nagrodzeni Złotym Platanem Uczelni Łazarskiego w kategorii Partner Innowacyjnego Kształcenia za organizację wykładów dla studentów w ramach programu „Kultura dzielenia się wiedzą”. Nasi eksperci, pracownicy firmy, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Uczelni Łazarskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także wielu innych uczelni na terenie Polski.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.