Wierzymy w Twój Plan - pokaż nam, co gra Ci w duszy!

Marzenia są po to, by je realizować – wie o tym każdy, kto zdecydował się na pożyczkę i spełnił swoje cele. Teraz zyskujecie szansę na dodatkowe wsparcie! Rozpoczynamy konkurs, w którym liczy się Wasz plan i pomysł na jego wykonanie. Uczestnicy z najciekawszymi propozycjami otrzymają od nas środki, dzięki którym spełnienie marzeń będzie jeszcze prostsze. Łączna pula nagród to aż 80 000 zł. Oto co na Was czeka! 

Pożyczaj i wygrywaj 

Założenia konkursu „Wierzymy w Twój plan” są proste. Uczestnikiem może zostać każdy, kto w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2022 roku weźmie pożyczkę w Providencie. Następnie należy wysłać nam zgłoszenie w trakcie trwania konkursu wraz z opisem sposobu na realizację celu, który chcecie wykonać z pomocą pożyczonej kwoty. Być może jest to upragniony remont domu w ciekawym stylu? A może wyjazd w rzadko odwiedzane zakątki świata? Pokaż nam, co drzemie w Twoich marzeniach!

Każdy pożyczkobiorca może wypełnić tylko jeden formularz zgłoszeniowy. Znajdziesz go na stronie internetowej konkursu „Wierzymy w Twój plan”. Możesz przesłać go poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie konkursu lub na wskazany adres prosto do naszej siedziby. W jego treści należy wpisać swoją miejscowość, nr telefonu i nr pożyczki oraz opis realizacji marzenia. Wyniki zostaną ogłoszone na początku października, kiedy to komisja podejmie decyzję. Co można wygrać?

Jakie nagrody można zdobyć?

Na zwycięzców czekają 3 nagrody główne po 10 000 zł. Są one przeznaczone dla najbardziej wyróżniających się pomysłów. Nagrodzeni zostaną także ci, którzy zaskoczą swoją kreatywnością – dla nich przygotowaliśmy 50 dodatkowych nagród po 1 000 zł każda. Taki zastrzyk gotówki odciąży Cię finansowo w realizacji planu. Ideą konkursu jest pokazanie, że marzenia mają moc – również tę sprawczą! Pamiętaj, że wydarzenie jest aktywne tylko do końca sierpnia 2022 roku. Nie zwlekaj więc ze spełnianiem swoich pragnień i skorzystaj z szansy na wygraną w naszym konkursie!  

   

Organizatorem konkursu "Wierzymy w Twój plan" jest Provident Polska SA z siedzibą przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa.
 
Szczegóły, zasady i regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.konkursprovident.pl/twojplan
 
Provident Polska S.A. z siedziba przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sad Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000009389, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 525-15-71-292, o kapitale zakładowym w wysokości 142 900 000, 00 zł, który został wpłacony w całości.

 
Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    01 sie 2022 12:00

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube