Weź udział w konkursie „ProviGotowanie” i zgarnij wyjątkowe nagrody!

Już od kilku lat organizujemy konkursy, w których możesz wygrać niesamowite nagrody – pieniężne i rzeczowe! Uwielbiasz gotować? Konkurs „ProviGotowanie” to świetna okazja, aby podzielić się swoim popisowym przepisem. Do wygrania nagrody rzeczowe w postaci robota kuchennego Thermomix TM6 oraz nagrody pieniężne!

Pożyczka lub karta kredytowa w Providencie to szansa na nowiutki Thermomix!

Konkurs „ProviGotowanie” to akcja skierowana do klientów Provident Polska S.A., którzy zdecydują się na pożyczkę albo kartę kredytową w czasie trwania konkursu, tj. w dniach od 29 marca do 2 maja 2023 roku. Klienci którzy zawarli umowę o pożyczkę lub umowę o kartę w ww. czasie trwania konkursu i nie odstąpili od niej mogą wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z 5 niesamowitych nagród  rzeczowych w postaci robotu kuchennego Thermomix TM6  albo jedną z 5 nagród pieniężnych o wartości 1000 złotych! Każdy klient może przesłać tylko jeden formularz zgłoszeniowy.

Jak wziąć udział w programie ProviGotowanie i wygrać nagrodę?

Jeśli zawrzesz umowę pożyczki albo umowę o kartę kredytową w Providencie w czasie trwania konkursu, możesz wziąć udział i wygrać atrakcyjną nagrodę. Wystarczy, że prześlesz odpowiedź na pytanie konkursowe podczas trwania konkursu na adres e-mail: konkurs@provident.pl. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie „Którą świąteczną potrawę lubisz najbardziej i dlaczego?”.
Podstawowymi kryteriami wyboru wśród nadesłanych zgłoszeń będzie:
-oryginalność,
-pomysłowość,
-atrakcyjność danej odpowiedzi.

Jakie nagrody są dostępne w konkursie?

W ramach konkursu można wygrać:
- jeden z pięciu robotów kuchennych Thermomix TM6, który pomoże Ci przygotować najpyszniejsze potrawy!
albo
- jedną z pięciu nagród pieniężnych o wartości 1000pln.

Twoją największą pasją jest gotowanie? Masz świetną okazję, aby podzielić się swoim przepisem z całą Polską i jednocześnie wygrać świetne nagrody. Skorzystaj z naszych produktów finansowych i wyślij zgłoszenie konkursowe. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej konkursu zgodnie z Regulaminem. Nie czekaj – konkurs trwa tylko do 2 maja 2023 roku! Sprawdź, czy jesteś w gronie zwycięzców i ciesz się nowym Thermomixem TM6 albo nagrodą pieniężną.


Organizatorem konkursu "ProviGotowanie" jest Provident Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa.

Szczegóły, zasady i regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.konkursprovident.pl

Provident Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000009389, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 525-15-71-292, o kapitale zakładowym w wysokości 142 900 000, 00 zł, który został wpłacony w całości.

 
 
Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    18 kwi 2023 08:35

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube