• Phone 600 200 200

  Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Pożyczka pozabankowa przez internet

Pożyczka pozabankowa
przez internet

100 miejsc do odwiedzenia?
Zrealizuj te plany z pożyczką
przez internet.

Szanowny Kliencie, jeżeli potrzebujesz dodatkowych środków na realizację planów i szukasz pożyczki na zwiedzenie miejsc, o których zawsze marzyłeś, zrobienie remontu w mieszkaniu, zakup sprzętu AGD lub inne ważne płatności, to dobrze trafiłeś. Dołożymy wszelkich starań, abyś spełnił swoje największe marzenia, rozwinął pasje lub poradził sobie z bieżącymi wydatkami.

Pożyczki pozabankowe przez internet, które oferujemy, mają wiele plusów. Przedstawimy Ci niektóre z nich:

 • komfort podczas załatwiania. Aby złożyć wniosek, nie musisz wychodzić z domu. Możesz wygodnie usiąść w fotelu i dopełnić wszelkich formalności w domowym zaciszu,
 • 100% bezpieczeństwa. Certyfikat SSL zapewnia bezpieczeństwo danych wpisywanych w formularzu w trakcie aplikowania o pożyczkę,
 • promocje. Wdrażamy nowe pomysły i wprowadzamy różne promocje, aby nasza oferta była dla Ciebie z każdym dniem atrakcyjniejsza,
 • brak ukrytych opłat. Zapewniamy Cię, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat, o których nie wiedziałeś w momencie podpisywania umowy pożyczki,
 • RRSO 124,76%.

Pożyczki pozabankowe online są rozwiązaniem dla osób, dla których ważne są komfort oraz sprawność podczas załatwiania różnych formalności. Możesz wypełnić wniosek bez opuszczania domu – jeśli pozytywnie przejdziesz proces aplikacji o pożyczkę, zrealizujemy przelew nawet w ciągu 15 minut od chwili weryfikacji danych.

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową przez internet, musisz spełnić następujące warunki:

 • ukończenie 18 roku życia,
 • posiadanie aktualnego dowodu osobistego,
 • dysponowanie stałym źródłem dochodu.(pensja z umowy o pracę, dzieło lub umowy zlecenie, renta lub emerytura)

Ponadto potrzebne będą również:

 • e-mail

 • numer telefonu
  komórkowego

 • konto w banku

Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają każdemu Klientowi jakość usług zgodną z najwyższymi standardami. Na pomoc z naszej strony możesz liczyć zawsze wtedy, gdy pojawią się u Ciebie jakiekolwiek wątpliwości związane z procedurą uzyskania pożyczki. Wiemy też, że same zapewnienia nie wystarczą, abyśmy zdobyli Twoje zaufanie. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego.

Cenimy swoich Klientów. Ich satysfakcja jest dla nas priorytetem. Zawsze staramy się jak najlepiej rozumieć ich potrzeby oraz budować długotrwałe relacje. Wiemy, że przede wszystkim ważny jest dla nich komfort, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby im go zapewnić. Warto więc rozważyć pożyczkę pozabankową w Providencie.

Zainteresowaliśmy Cię? Użyj naszego kalkulatora pożyczki i wybierz opcję pożyczki dopasowaną do swoich możliwości. Zaufały nam już ponad 4 mln Klientów. Dołącz do nich i zrealizuj swoje plany z naszą pożyczką! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o pożyczce pozabankowej przez internet.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.

Realizuj swoje plany i marzenia! Teraz to proste

Z dnia na dzień zmagamy się z wieloma wyzwaniami. Praca, rodzina, problemy … Czasem ciężko sprostać wszystkiemu. Niespodziewane sytuacje, w których potrzebujemy dodatkowej gotówki, są czymś zupełnie normalnym. Jednak zupełnie inaczej traktujemy nasze plany związane z marzeniami i samorozwojem. Spychamy je często na dalszy plan, czekając na nadejście tak zwanych lepszych czasów, które niestety w wielu przypadkach nie nadchodzą.

Dlatego weź sprawy w swoje ręce i nie rezygnuj z marzeń! Ciekawe szkolenie, wyjazd w wymarzone miejsce czy skok na spadochronie to najlepsza inwestycja! Rozwijając się i dbając o swoje potrzeby, sprawiasz, że codzienne zmagania nabierają większego sensu, a Ty masz siłę na więcej. Dlatego nie odkładaj swoich planów na później. Jeśli brakuje Ci gotówki, skorzystaj z pożyczki pozabankowej, dzięki której szybko spełnisz swoje marzenia.

Pożyczka pozabankowa. Co to jest?

Pożyczka pozabankowa to po prostu pożyczka, której udziela nie bank, a inna instytucja pożyczkowa. Pożyczki pozabankowe są bardzo popularne, ponieważ umożliwiają otrzymanie upragnionej kwoty nawet tego samego dnia, w którym został złożony wniosek, bez konieczności wypełniania wielu dokumentów oraz długich i skomplikowanych procedur. Należy jednak pamiętać, aby takie pożyczki zawierać w sprawdzonych firmach z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Provident to gwarancja rzetelności oraz wiarygodności. Działamy na rynku już od 1997 roku, a z naszych usług skorzystało już ponad 4 miliony klientów. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klienta, ciągle rozwijającą się ofertą oraz pomocą naszych Doradców. Udzielamy pożyczek gotówkowych oraz online na jasnych, przejrzystych zasadach, bez ukrytych kosztów. Ponadto, oprócz pożyczek oferujemy również możliwość zakupienia dobrowolnego i niezależnego od umowy pożyczki ubezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Na jaki cel mogę wziąć pożyczkę pozabankową?

Pożyczkę pozabankową możemy wziąć na dowolny cel. Kiedy składamy wniosek online, Provident nie zadaje niewygodnych pytań. Oto przykładowe sytuacje, w których warto pomyśleć o pożyczce:

Ważne, aby przed podjęciem decyzji o pożyczce, przeanalizować dokładnie swoją sytuację finansową. Zastanówmy się, jaką kwotę będziemy w stanie spłacać w comiesięcznych ratach oraz na jak długo chcemy ją wziąć. Korzystając z kalkulatora pożyczek dostępnego na naszej stronie internetowej, poznamy dokładnie wszystkie opłaty związane z dodatkową gotówką.

Zalety pożyczki poznabankowej online

Pożyczka pozabankowa online to przede wszystkim wygoda oraz oszczędność czasu. Wystarczy jedynie złożyć wniosek online, przekazać niezbędne informacje i dane, potwierdzić swoją tożsamość i pozytywnie przejść proces weryfikacji tożsamości oraz badania oceny zdolności kredytowej. Śledząc aktualności na stronie Providenta, masz również okazję skorzystać z licznych promocji, które przygotowujemy na bieżąco dla naszych klientów. Ponadto inwestujemy w najlepsze Certyfikaty SSL, dlatego biorąc pożyczkę w Provident masz gwarancję bezpieczeństwa.