5 pomysłów na prezent dla kobiety

Ile kobiet, tyle potrzeb i pomysłów. Każda z pań jest inna i każda ucieszy się z innego upominku. Sami musimy wiedzieć najlepiej, jakie są jej pasje i zainteresowania. Jeśli jednak nie mamy żadnego pomysłu i jesteśmy bliscy rezygnacji z zakupów, możemy wesprzeć się pewnymi podpowiedziami. Czym obdarować kobietę? Sprawdzamy!

1.

Czas dla siebie

5 pomysłów na prezent dla kobiety

Nie ma chyba człowieka, którego by nie ucieszył prezent w postaci… relaksu! Tego typu podarunki robią się coraz popularniejsze. Nic dziwnego. Pobyt w SPA lub wizyta w gabinecie odnowy to coś, czego często potrzebujemy, a na co szkoda nam pieniędzy.

Basen, jacuzzi, sauna, masaże, zabiegi na twarz i ciało – wszystko to nabędziemy w formie specjalnego kuponu do wykorzystania w konkretnym, wybranym przez nas miejscu.

Warto pamiętać, by przed zakupem zapoznać się z opiniami klientów. To najlepsza wskazówka i podpowiedź dotycząca kliniki czy gabinetu.

Niestety, podobne atrakcje bywają kosztowne. Jeżeli zależy nam jednak, by obdarować mamę, ukochaną albo przyjaciółkę naprawdę wyjątkowym upominkiem, warto pomyśleć o sfinansowaniu zakupu pożyczką. Zanim się na nią zdecydujemy, obliczmy dokładnie swoje przychody – tak, byśmy potem bez problemu mogli ją spłacić!

2.

Ekstremalne przygody

Paniom żądnym mocnych wrażeń spodobają się podarunki w postaci kuponów na skok na bungee, lot paralotnią lub przejażdżkę szybkim, sportowym autem. Można je dostać w specjalnych punktach z takiego typu ofertami albo bezpośrednio u organizatora.

Ten rodzaj rozrywki spodoba się osobom odważnym, lubiącym ryzyko. Zanim zdecydujemy się na zakup, dowiedzmy się, czy obdarowywana na pewno lubi takie przygody. Delikatnej i nieprzychylnej tego rodzaju atrakcjom dziewczynie nie powinniśmy serwować podobnych niespodzianek.

3.

Smakołyki dla koneserki

5 pomysłów na prezent dla kobiety

Dla kochających jeść, dla fanek dobrego wina, dla smakoszek kraftowych piw i miłośniczek innych smakołyków, idealnym prezentem będzie wszystko to, co wiąże się z jedzeniem.

Tutaj wybór jest naprawdę szeroki. W niewysokiej cenie kupimy np. zestaw do wina, który można uzupełnić książką z kursem na sommeliera. Dobrym pomysłem jest też wycieczka do dobrej restauracji, na którą nie ma miejsca w codziennym budżecie. To świetna niespodzianka dla kobiety i pyszna kolacja dla dwojga!

4.

Kawał sztuki

Bilety do kina, teatru, opery – oto podarki dla koneserek sztuki. Każda z nich z pewnością ucieszy się z szansy na wizytę w ulubionym teatrze. Dziś wiele instytucji jest przygotowanych na podobne ewentualności i ma w swojej ofercie bilet-prezent – specjalnie zapakowany i elegancki.

W wyjątkowym dniu – na przykład w urodziny – warto zabrać ukochaną do miejsca niecodziennego. Takiego, w którym nie bywamy regularnie. Jeśli nasza partnerka od dawna wspomina o tym, że chciałaby nareszcie wybrać się do opery, idealnym upominkiem będzie właśnie odpowiedni bilet. Przy solidnej organizacji uda nam się nawet nabyć wejściówkę na premierę!

5.

Wolny dzień

Jeżeli mamy w planach obdarowanie bliskiej sobie kobiety, która na co dzień łączy pracę, wychowanie dzieci i obowiązki domowe, najlepszym prezentem dla niej będzie… czas wolny! Wszyscy docenią solidny relaks w środku tygodnia.

Przygotujmy ukochanej gorącą kąpiel, uraczmy pyszną kolacją i kieliszkiem wina, nie dyskutujmy przy wyborze filmu na wieczór. Niech to będzie czas tylko dla niej. To nic nie kosztuje, a daje wiele radości.

Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    28 lis 2018 11:14

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube