• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Dobra pożyczka od ręki

Dobra pożyczka
od ręki

Masz 1000 planów?
Weź 1 dobrą pożyczkę od ręki.

Drogi Kliencie, dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę. Zaufaj nam, a przekonasz się, że korzystanie z pożyczki wcale nie musi wiązać się z nieprzyjemnościami i uciążliwymi formalnościami.

Jeżeli zależy Ci, aby zamiast czekania w długiej kolejce i podpisywania mnóstwa dokumentów poświęcić czas na odpoczynek z rodziną lub swoje hobby, zgłoś się do nas. Nasz silny argument to dobra pożyczka od ręki.


Dzięki naszemu wsparciu możesz liczyć na:

  • proste procedury. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego robimy wszystko, aby usprawnić proces składania wniosku niezależnie od rodzaju pożyczki,
  • sprawną weryfikację. Rozumiemy, że zdarzają się sytuacje, kiedy gotówka potrzebna jest natychmiastowo, więc staramy się szybko reagować,
  • wygodny odbiór pieniędzy. Możesz zadecydować, w jaki sposób odbierzesz gotówkę. Jeżeli to dla Ciebie bardziej wygodne, możemy odwiedzić Cię w Twoim domu,
  • dużą dyspozycyjność Konsultantów. Nasza infolinia jest czynna od 7:00 do 21:00. Możesz też wysłać SMS lub e-mail. Wybór należy do Ciebie,
  • 20-letnie doświadczenie. W tym czasie z powodzeniem udzieliliśmy pożyczek 4 mln Klientów.

Procedura jest bardzo prosta. Sprawdź najważniejsze warunki, jakie musisz spełnić:

  • ukończenie 18 roku życia,
  • posiadanie aktualnego dowodu osobistego,
  • dysponowanie stałym źródłem dochodu(pensja z umowy o pracę, dzieło lub umowy zlecenie, renta lub emerytura).
Pamiętaj, że na naszej stronie masz również do dyspozycji kalkulator pożyczki, dzięki któremu możesz szybko i łatwo dopasować sposób spłaty rat do swoich potrzeb i możliwości. Użyj go i dokładnie oszacuj wartość pożyczki oraz wysokość i liczbę rat.

W przypadku pożyczki dopasowanej możesz od ręki dokupić opcjonalnie jeden z pakietów ubezpieczeń zdrowotnych oferowanych przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji SA.

Udzielamy nie tylko pożyczek konsumenckich, ale także pożyczek dla osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą. Wtedy procedura również jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy tylko, że wnioskodawca dostarczy potwierdzenie wpisu do rejestru CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej). Dodatkowo istnieje możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Interesuje Cię dobra pożyczka? Nie zwlekaj! Złóż wniosek, odbierz gotówkę i realizuj swoje plany! W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości związanych z dobrą pożyczką od ręki prosimy o skontaktowanie się z naszą infolinią lub bezpośrednio z Doradcą Klienta.

Skorzystaj z szybkiej pożyczki w Provident. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.