• Phone 600 200 200

  Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Dobra pożyczka od ręki

Dobra pożyczka
od ręki

Masz 1000 planów?
Weź 1 dobrą pożyczkę od ręki.

Drogi Kliencie, dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę. Zaufaj nam, a przekonasz się, że korzystanie z pożyczki wcale nie musi wiązać się z nieprzyjemnościami i uciążliwymi formalnościami.

Jeżeli zależy Ci, aby zamiast czekania w długiej kolejce i podpisywania mnóstwa dokumentów poświęcić czas na odpoczynek z rodziną lub swoje hobby, zgłoś się do nas. Nasz silny argument to dobra pożyczka od ręki.


Dzięki naszemu wsparciu możesz liczyć na:

 • proste procedury. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego robimy wszystko, aby usprawnić proces składania wniosku niezależnie od rodzaju pożyczki,
 • sprawną weryfikację. Rozumiemy, że zdarzają się sytuacje, kiedy gotówka potrzebna jest natychmiastowo, więc staramy się szybko reagować,
 • wygodny odbiór pieniędzy. Możesz zadecydować, w jaki sposób odbierzesz gotówkę. Jeżeli to dla Ciebie bardziej wygodne, możemy odwiedzić Cię w Twoim domu,
 • dużą dyspozycyjność Konsultantów. Nasza infolinia jest czynna od 7:00 do 21:00. Możesz też wysłać SMS lub e-mail. Wybór należy do Ciebie,
 • 20-letnie doświadczenie. W tym czasie z powodzeniem udzieliliśmy pożyczek 4 mln Klientów,
 • RRSO 159,09%.

Procedura jest bardzo prosta. Sprawdź najważniejsze warunki, jakie musisz spełnić:

 • ukończenie 18 roku życia,
 • posiadanie aktualnego dowodu osobistego,
 • dysponowanie stałym źródłem dochodu(pensja z umowy o pracę, dzieło lub umowy zlecenie, renta lub emerytura).
Pamiętaj, że na naszej stronie masz również do dyspozycji kalkulator pożyczki, dzięki któremu możesz szybko i łatwo dopasować sposób spłaty rat do swoich potrzeb i możliwości. Użyj go i dokładnie oszacuj wartość pożyczki oraz wysokość i liczbę rat.

W przypadku pożyczki dopasowanej możesz od ręki dokupić opcjonalnie jeden z pakietów ubezpieczeń zdrowotnych oferowanych przez UNIQA TU S.A. i UNIQA TUnŻ S.A.

Interesuje Cię dobra pożyczka? Nie zwlekaj! Złóż wniosek, odbierz gotówkę i realizuj swoje plany! W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości związanych z dobrą pożyczką od ręki prosimy o skontaktowanie się z naszą infolinią lub bezpośrednio z Doradcą Klienta.

Skorzystaj z szybkiej pożyczki w Provident. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.

Wygodna pożyczka od ręki w Provident

Każdy z nas ma mnóstwo planów i marzeń, które od wielu lat czekają na realizację. Niektóre z nich dotyczą spraw bardziej przyziemnych, jak np. remontu kuchni, nowych mebli lub samochodu, a inne tych bardziej szalonych, jak: podróż do Stanów Zjednoczonych, skok na spadochronie czy zakup zabytkowego auta. Jednak wszystkie one są tak samo ważne i zasługują na realizację! W Providencie proponujemy naszym Klientom wygodną pożyczkę od ręki. Wybierając naszą ofertę, decydujesz się przede wszystkim na firmę, która już od ponad dwudziestu lat działa z sukcesami zarówno w Polsce, jak i na Świecie. Z dodatkowej gotówki od nas skorzystało już ponad 4 miliony Klientów.

Jak otrzymać gotówkę od ręki bez zbędnych formalności?

Aby otrzymać szybko i bez przeszkód gotówkę od ręki, wystarczy na stronie Providenta złożyć wniosek, którego wypełnienie zajmuje jedynie kilka minut oraz przejść pozytywnie ocenę zdolności kredytowej. Bez zbędnych formalności, zaświadczeń oraz niewygodnych pytań. Ufamy naszym Klientom i wiemy, że ich decyzje zawsze są słuszne. Naszym celem jest wspieranie Twoich marzeń na każdym etapie ich realizacji.

Pożyczka od ręki w Providencie to przede wszystkim:

Pożyczka od ręki z ubezpieczeniem. Dlaczego warto?

Gotówka od ręki to również pożyczka udzielana na jasnych zasadach, bez ukrytych kosztów. Wystarczy skorzystać z kalkulatora pożyczek, który znajdziemy na stronie internetowej Providenta. Przed wypełnieniem formularza, zastanówmy się jakiej kwoty potrzebujemy, jaka wysokość raty miesięcznej będzie dla nas dogodna oraz na jak długi czas chcemy wziąć pożyczkę. Po przeanalizowaniu swojej sytuacji finansowej możemy przejść do wykonania symulacji na kalkulatorze. Wpisując dane, otrzymamy szczegółowe parametry naszej pożyczki.

Provident oferuje również dodatkowe ubezpieczenia na życie w razie nieprzewidzianych wydarzeń świadczone przez UNIQA TU SA. Są one dobrowolne i niezależne od zawarcia umowy pożyczki. W ofercie dostępne są:

Razem z firmą UNIQA, jednym z liderów ubezpieczeń na rynku polskim, zapewniamy naszym Klientom dodatkową ochroną zdrowia i życia. Tu możesz zapoznać się z OWU.

Pożyczka od ręki wprost pod Twoje drzwi

Pożyczka od ręki to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na czasie oraz prostych, nieskomplikowanych procedurach. Provident nie posiada oddziałów stacjonarnych, jednak jako jeden z pierwszych na rynku oferuje swoim Klientom dowóz gotówki pod wskazany adres. W podobny sposób może odbywać się comiesięczna spłata zadłużenia. Nie musisz nigdzie wychodzić! Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przyjedzie odebrać należność w dogodnej dla Ciebie porze.

Jeśli jesteś łowcą promocji, warto regularnie odwiedzać stronę Provident. Często bowiem przygotowujemy wiele atrakcyjnych ofert na preferencyjnych warunkach dla naszych Klientów. Nie czekaj zatem ani minuty dłużej! Wejdź na stronę provident.pl, bądź zadzwoń na infolinię pod numer 600 200 200 i zapytaj o szczegóły wyjątkowych promocji (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora).