• Phone 600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Provident na topie

Provident wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Provident już po raz ósmy uznany został za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma odebrała wyróżnienie Top Employers 2020 za wyjątkową troskę o pracowników oraz doskonałe warunki pracy i rozwoju, jakie stwarza. Provident zatrudnia obecnie ponad 1600 pracowników i współpracuje z około 5000 Doradców Klienta.

W niezależnym badaniu polityk personalnych Top Employers 2020 wzięły udział największe i najbardziej znane na polskim rynku firmy. Zostały one poddane bardzo rygorystycznej weryfikacji. W programie certyfikacyjnym badano takie obszary jak: świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, perspektywy kariery zawodowej oraz kulturę organizacyjną firmy. Wśród tegorocznych laureatów Top Employers 2020, obok Providenta, są m.in.: Bank Pekao S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Orange i PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o.. Pomyślne przejście procedury weryfikacyjnej dowodzi, że firmy-laureaci oferują bardzo dobre warunki pracy i wyjątkowo dbają o swoich pracowników.

Małgorzata Skibińska, Dyrektor Departamentu Personalnego: 

„Posiadanie Certyfikatu jest szczególnie istotne dla całej organizacji. Top Employer jest to nagroda, która jest szczególnym wyróżnieniem i prestiżem dla wszystkich pracowników i osób współpracujących z Providentem. To, że znaleźliśmy się w elitarnym gronie firm, które zostały wyróżnione Certyfikatem, jest potwierdzeniem, że nasza firma stwarza dla pracowników środowisko, które pozwala na aktywne uczestnictwo w organizacji i czerpanie satysfakcji z wykonywanej pracy.”

Fundacja Corporate Research Fundation (CRF) powstała w 1991 roku w Holandii jako wspólna inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, badaczy oraz międzynarodowych wydawców w celu pokazania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Instytut ma swoje siedziby w trzynastu krajach, na czterech kontynentach.

Więcej informacji o Instytucie CRF, badaniu i wynikach firmy Provident znajduje się na stronie www.top-employers.com.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.