• Phone600 200 200

    Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Provident na topie

Provident wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Provident już po raz czwarty uznany został za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma odebrała wyróżnienie Top Employers 2016 za wyjątkową troskę o pracowników oraz doskonałe warunki pracy i rozwoju, jakie stwarza. Provident zatrudnia obecnie ponad 2000 pracowników i współpracuje z 9000 Doradców Klienta.

W niezależnym badaniu polityk personalnych Top Employers 2016 wzięły udział największe i najbardziej znane na polskim rynku firmy. Zostały one poddane bardzo rygorystycznej weryfikacji. W programie certyfikacyjnym badano takie obszary jak: świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, perspektywy kariery zawodowej oraz kulturę organizacyjną firmy. Wśród tegorocznych laureatów Top Employers 2016, obok Providenta, są m.in.: Orlen, Orange, T-Mobile, mBank, ING. Pomyślne przejście procedury weryfikacyjnej dowodzi, że firmy-laureaci oferują bardzo dobre warunki pracy i wyjątkowo dbają o swoich pracowników.

Top Employer Polska 2016

Zbigniew Hojka, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, członek zarządu Provident Polska S.A.:

Jesteśmy dumni, że już po raz czwarty znaleźliśmy się w gronie najlepszych polskich pracodawców. To potwierdzenie naszej pozycji na rynku oraz dowód na to, że długofalowa i przemyślana strategia HR, przynosi korzyści.”

Fundacja Corporate Research Fundation (CRF) powstała w 1991 roku w Holandii jako wspólna inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, badaczy oraz międzynarodowych wydawców w celu pokazania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi. Instytut ma swoje siedziby w trzynastu krajach, na czterech kontynentach.

Więcej informacji o Instytucie CRF, badaniu i wynikach firmy Provident znajduje się na stronie www.top-employers.com/pl.

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200 Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.