Weź udział w konkursie EKO i wspieraj z nami planetę

Provident przez ostatnie dwa lata aktywnie wspiera działania ekologiczne nie tylko wśród swoich pracowników. Przejawem takich akcji są m.in. zaangażowanie w sprzątanie świata, wspólne sadzenie drzew, aukcje kosmetyków naturalnych, założenie Ogrodu Bioróżnorodności czy zbiórki książek. Do wydarzeń zapraszane są też dzieci i młodzież, aby mogły pogłębiać swoją wiedzę z zakresu dbania o środowisko. Kolejnym krokiem jest poznanie Waszych historii i sposobów okazywania troski matce naturze.

W jaki sposób wspieram ekologię?” – zasady konkursu 

Weź udział w konkursie EKO i wspieraj z nami planetę

Konkurs skierowany jest do Klientów, którzy w terminie od 2 lipca do 31 grudnia 2021 r. skorzystali z dowolnej pożyczki w Providencie. Praca konkursowa polega na zrobieniu zdjęcia ukazującego sposób, w jaki uczestnik dba o planetę. Może to być dowolne działanie ekologiczne – liczą się kreatywność i zaangażowanie. Po wybraniu fotografii trzeba wejść na stronę EKO Konkursu i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Wystarczy wpisać swoje dane, dodać jedno zdjęcie i załączyć do niego krótki opis przedstawionego na zdjęciu działania. W konkursie można wziąć udział tylko raz bez względu na liczbę zawartych umów. W przypadku nadesłania kilku zgłoszeń, rozpatrywane będzie tylko i wyłącznie pierwsze.

Konkurs trwa od 14 lipca 2021 r. do 11 stycznia 2022 r. Szczegółowe zasady znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie eko.provident.pl.

Jakie są nagrody?

Nagrody będą przyznawane każdego miesiąca, począwszy od sierpnia 2021 roku. Zwycięzca miesiąca otrzyma nagrodę główną wysokości 5000 zł. Kolejne 5 miejsc zostanie nagrodzonych każdorazowo kwotą 1000 zł. Wyniki konkursu będą publikowane na naszej EKO stronie, zatem zachęcamy do śledzenia aktualności na bieżąco.

Dlaczego ekologia jest naszą wspólną wartością? 

Weź udział w konkursie EKO i wspieraj z nami planetę

Konkurs ma na celu promowanie ekologii poprzez wspólne działanie. Dzięki temu każdy z Was będzie miał okazję, aby podzielić się swoją receptą na czyste środowisko i ograniczanie odpadów. W ten sposób można skutecznie inspirować innych do podobnych, proekologicznych działań. Na stronie EKO Konkursu można też znaleźć wiele porad. Chcemy pokazywać Wam sprawdzone sposoby na oszczędzanie prądu, wody i papieru w pracy, a także promować działania „less waste” i zachęcać do sadzenia roślinności. Liczy się każdy mały krok i każda lokalna inicjatywa. Razem możemy więcej!

Avatar

  • Anna
  • Opublikowano:
    14 lip 2021 05:00

    Udostępnij

    Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube