• Phone 600 200 200

  Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Ubezpieczenia

Gotowy plan działania
na wszelki wypadek!

Dowiedz się więcej →
Wybierz Pakiet Zdrowie, Pakiet Życie, Pakiet Dziecko/Dzieci, Pakiet AntyRAK/AntyRAK Plus, Pakiet Medyczny, w zależności od swoich potrzeb.

Pakiet Zdrowie (ubezpieczenie indywidualne) Pełnomocnictwo agenta >

 • świadczenia medyczne dostępne
  na terenie całego kraju
 • ubezpieczenie na wypadek pobytu
  w szpitalu lub złamania kości
Sprawdź szczegóły

Pakiet Życie (ubezpieczenie indywidualne) Pełnomocnictwo agenta >

 • ubezpieczenie obejmuje między innymi
  zawał serca, udar mózgu
 • wsparcie finansowe bliskich
  na wypadek śmierci ubezpieczonego
Sprawdź szczegóły

Pakiet Dziecko/Dzieci (ubezpieczenie indywidualne) Pełnomocnictwo agenta >

 • dostęp do lekarzy w przypadku
  nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego
  wypadku dziecka
 • jedna składka–ochrona dla wszystkich dzieci
Sprawdź szczegóły

Pakiet AntyRAK/Plus (ubezpieczenie indywidualne) Pełnomocnictwo agenta >

 • ubezpieczenie obejmuje wszystkie
  rodzaje nowotworów (ponad 100)
 • druga opinia medyczna sporządzona
  przez eksperta medycznego dotyczy Pakietu
  AntyRAK Plus
Sprawdź szczegóły

Pakiet Medyczny (ubezpieczenie grupowe)

 • wypłata świadczenia w przypadku pobytu
  w szpitalu powyżej 3 dni
 • szybki i wygodny dostęp do usług medycznych
  na terenie całego kraju
 • usługi medyczne zamawiane na infolinii medycznej
  czynnej całą dobę przez siedem dni w tygodniu
Sprawdź szczegóły

Obsługa Klienta

Numer telefonu: 600 200 200
Email: bok@provident.pl

FAQ

W razie jakichkolwiek wątpliwości tu znajdziesz odpowiedzi na Najczęściej Zadawane Pytania.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zaufaną organizacją, która cieszy się 20-letnią historią pomagania swoim Klientom.

Ubezpieczenia – wybierz bezpieczeństwo!

Chcesz cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem najbliższych? Szukasz rozwiązań, które mogą być wsparciem w obliczu trudnych i nieprzewidzianych sytuacji? Postaw na ochronę o szerokim zakresie i zyskaj gotowość do działania. Dowiedz się więcej o pakietach ubezpieczeniowych i wybierz ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wybierz ochronę – dlaczego warto?

Życie to splot zdarzeń, których bardzo często nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Zazwyczaj planując przyszłość, nie bierzesz pod uwagę sytuacji, które mogą pokrzyżować Twoje dotychczasowe plany. Zakładając pozytywny scenariusz, warto jednak zadbać o rozwiązania, które mogą zapewnić spokojny sen Tobie i Twoim najbliższym. Tu z pomocą przychodzą pakiety ubezpieczeń. Dlaczego warto zdecydować się na taką formę ochrony?

Polisa to zabezpieczenie, które może zapewnić wsparcie w określonych sytuacjach. Możesz wybrać taką, której zakres będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i planów. To nieocenione wsparcie w obliczu sytuacji, która wymaga skoncentrowania się na zdrowiu i bezpieczeństwie najbliższych. Decydując się na ubezpieczenie, wybierasz ochronę na wpadek nieprzewidzianych zdarzeń. Środki z polisy ubezpieczeniowej mogą pomóc pokryć niezbędne wydatki. Dzięki nim możesz opłacić np. konieczne świadczenia, koszty leczenia czy zyskać szybki i wygodny dostęp do określonych usług medycznych. Dobry pakiet ubezpieczeń to poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i najbliższych.

Ubezpieczenie – jaki zakres ochrony wybrać?

Żeby ubezpieczenie spełniało swoją funkcję, konieczne jest dostosowanie właściwego zakresu ochrony do Twoich potrzeb. Chodzi tu przede wszystkim o zakres sytuacji, które upoważniają Ciebie lub osoby przez Ciebie wskazane jako Uposażone do uzyskania takiego świadczenia. Jak dobrać odpowiednie ubezpieczenie?

Sprawdź zakres ubezpieczenia! Do wyboru masz aż 5 różnych Pakietów. Wybierz ubezpieczenie zgodne z Twoimi potrzebami. Przykładowo Pakiet Życie może zapewnić finansowe wsparcie dla Ciebie w przypadku poważnego zachorowania lub dla osób Uposażonych w przypadku Twojej śmierci. Pakiet Zdrowie może zapewnić pomoc finansową dla Ubezpieczonego np. w przypadku pobytu w szpitalu czy złamań w skutek nieszczęśliwego wypadku. W jego ramach możesz zyskać także wybrane świadczenia medyczne, jak np. wizyty u specjalistów czy refundację wybranych leków.

Ubezpieczenie – kogo powinno obejmować?

Wybierając ubezpieczenie postaw na kompleksową ochronę, która może być wsparciem zarówno dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych. Pakiet Dziecko to dodatkowe bezpieczeństwo, także dla najmłodszych między 1 a 18 rokiem życia. To ochrona na wypadek niebezpiecznych zdarzeń, do których może dojść m.in. w szkole, podczas zabawy, w domu lub poza nim.

Wszelkie szczegółowe informacje, takie jak zakres ubezpieczenia, czas trwania ochrony, sumy ubezpieczenia, możliwość odstąpienia od ubezpieczenia znajdziesz w treści Ogólnych Warunków Ubezpieczenia dostępnych na naszej stronie internetowej. Zapoznanie się z tym dokumentem z pewnością ułatwi wybranie dla siebie jak najlepszej opcji ubezpieczeniowej. W razie pytań i wątpliwości zawsze możesz skontaktować się ze swoim Doradcą Klienta lub zadzwonić na naszą infolinię.