Pożyczki online w 15 minut – czy jest to możliwe?

Niespodziewany wydatek, a u Ciebie w kieszeni pustki? Sprawa jest prosta – potrzebujesz solidnego zastrzyku gotówki. Pytanie tylko, skąd go pozyskać… Dzięki nowoczesnym technologiom gotówka ta już w kwadrans po złożeniu wniosku pożyczkowego może wylądować na Twoim koncie w postaci natychmiastowego przelewu. Jak to możliwe? Sprawa jest mniej skomplikowana, niż może się na pozór wydawać. Współczesne technologie to jedno, ale możliwości, jakie one stwarzają, są niepojęte. Oto przykład, jak w piętnaście minut – dziewięćset sekund – na Twoim koncie może wylądować nawet piętnaście tysięcy złotych!

Kasa w kwadrans? Pożyczki online w 15 minut

Pożyczka online w 15 minut

Pożyczki online w 15 minut to znakomita opcja, kiedy niespodziewanie pojawia się okazja bądź potrzeba finansowa. Rozwiązanie to działa nie tylko w godzinach otwarcia placówek bankowych – pożyczkę taką możesz wziąć choćby w środku nocy, kiedy właśnie wpadasz na pomysł spontanicznego wyjazdu albo remontu, albo po prostu dowiadujesz się, że potrzebujesz funduszy na rano. Nie ma prostszej opcji – bez wychodzenia z domu możesz spokojnie uzyskać potrzebne środki. Pieniądze te wydajesz na każdy możliwy cel – nikt nie będzie go kontrolował ani sprawdzał jego zasadności. Daje to swobodę wykorzystania dodatkowych środków na wszystko. Niezależnie, czy będzie to wycieczka rodzinna, odkładany od lat remont czy nawet wielka urodzinowa niespodzianka dla Twojego dziecka – z chwilą otrzymania pieniędzy na konto, stają się one Twoją własnością i nikogo nie będzie interesowało, co z otrzymanymi środkami zrobisz. Możesz swobodnie wykorzystać je na każdy możliwy cel.

Ekspresowa pożyczka – w kwadrans na Twoim koncie

Kto udziela takich pożyczek? Z pewnością słyszałeś o Providencie. To najbardziej znana firma o ugruntowanej pozycji i z wieloletnią tradycją, która poszła jednak z duchem czasu i udziela pożyczek online. Nie musisz wychodzić z domu, żeby pieniądze znalazły się na Twoim koncie. Cały proces może odbyć się bardzo szybko. W 15 minut od złożenia wniosku uzyskujesz nie tylko umowę, ale także środki do rozdysponowania. Nie musisz się z nich tłumaczyć – fundusze wydajesz, na co Ci się żywnie podoba, firma pożyczkowa w żaden sposób w to nie ingeruje. Wystarczy, że planowo dokonujesz wpłat, a cała operacja jest bezstresowa i pomaga w utrzymaniu płynności finansowej. Otrzymujesz jasną informację o wysokości miesięcznej raty, a także dokładne wyliczenie, ile wynosi RRSO.

Czym jest RRSO? Jest to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Obejmuje ona realny koszt uzyskania pożyczki. Nie tylko ratę i odsetki, ale również opłaty administracyjne. Dzięki temu nie ma żadnych ukrytych opłat, a wszystko jest jasne i przejrzyste od pierwszych chwil starania się o pożyczkę.

A gdy bank odmówi? Alternatywa dla pożyczek bankowych

Pożyczka online w 15 minut

Czasem zdarza się, że Twoja zdolność kredytowa nie jest najlepsza, a mimo wszystko potrzebujesz zastrzyku gotówki. Najlepiej wówczas sprawdzić, jak sprawa ma się w firmie pożyczkowej. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, a co ważniejsze, traktowany jest on dużo łagodniej. Nie wymaga się wysokich dochodów, a jedynie terminowych spłat zobowiązania. Dlatego też w łatwy sposób, w naprawdę krótkim czasie, uzyskać możemy oczekiwaną przez nas kwotę na konto. Nie zawsze chcemy też chwalić się pożyczką. Dlatego też Provident zapewnia pełną dyskrecję. Warto również wspomnieć, że zobowiązania te nie są regulowane przez prawo bankowe, a więc funkcjonują na mniej restrykcyjnych zasadach, dzięki czemu jest większa szansa na uzyskanie oczekiwanego dofinansowania.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, potrzebujesz dosłownie kilkunastu minut skupienia. Czy to możliwe, żeby otrzymać pożyczkę online w 15 minut? Jak najbardziej! To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę, jak wiele możesz otrzymać. Postępują zgodnie z kolejnymi krokami na stronie internetowej. To bardzo prosta procedura, jednak warto zabrać się do zadania rzetelnie, bo konsekwencją będzie realna gotówka na Twoim koncie.

1. Skorzystaj z kalkulatora pożyczki – wybierz kwotę, jaką chcesz uzyskać. To może być od 300 zł aż do 15 000 zł. Na tym etapie dokonujesz wyboru, jaka suma cię satysfakcjonuje.
2. Ustaw czas, na jaki chcesz pożyczkę otrzymać – wynosi on od 3 aż do 36 miesięcy.
3. Kliknij w przycisk „Złóż wniosek”. Zbliżasz się do wymarzonej kwoty dużymi krokami.
4. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się, jeśli jednak to Twój pierwszy raz, wypełnij formularz z danymi osobowymi. Bądź spokojny – są one bezpiecznie zaszyfrowane i nie dostaną się w żadne niepowołane ręce. Wszystkie dane przetwarzane są zgodnie z zasadami RODO.
5. Następnie zaakceptuj ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy oraz zweryfikuj swoje konto bankowe.
6. Gotowe! Już w piętnaście minut po złożeniu wniosku pieniądze będą na Twoim koncie i to bez wychodzenia z domu!
7. W razie pytań najlepiej postąpisz, dzwoniąc na infolinię.

Wiarygodność i zróżnicowanie oferty

Pożyczka online w 15 minut

Provident jest firmą wiarygodną – prawie ćwierć wieku na rynku i wciąż cieszy się nie tylko dużym zainteresowaniem, ale i zaufaniem. Klienci, którzy raz skorzystają z oferty firmy, pozostają jej wierni i kiedy potrzebują zastrzyku gotówki, wracają do sprawdzonego źródła pomocy. Jasne zasady na pewno nie pozostają tu bez echa – brak ukrytych kosztów jest znaczący, dzięki temu ma się pewność, że pożyczka odbywa się na klarownych zasadach. Klientów nie odstraszają też zawiłe formalności, uzyskanie funduszy jest bowiem jasne i przejrzyste. Decyzja jest błyskawiczna, a formalności nie zajmują zbyt dużo czasu. Innym świetnym produktem oferowanym przez Providenta jest możliwość ubezpieczenia. Pomoc, którą można uzyskać w kryzysowym momencie to ważna sprawa. Sytuacje losowe są różne i nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam liczyć na czyjeś wsparcie. Dobrze jest być przygotowanym na taką ewentualność, dlatego też proponujemy przygotowane specjalnie dla klientów oferty ubezpieczeniowe, włączając w to Pakiet Zdrowie. Oferta obejmuje nie tylko wypadki, ale i najtrudniejsze sytuacje, w których kluczowe jest wsparcie dla pozostałych bliskich.

A co z dokumentami?

Kiedy wnioskujesz o pożyczkę w banku, pierwsze, czego od Ciebie zażądają, to cała masa dokumentów, jakie musisz przygotować. W przypadku Providenta jest inaczej. Oferta obejmuje przede wszystkim pożyczki od tak zwanej ręki, co oznacza w prostym tłumaczeniu, że poza dowodem tożsamości nie jest od Ciebie wymagana żadna „papierologia”. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o przedstawienie dokumentu poświadczającego stały miesięczny dochód.

Chwilowa słabość

Przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki to odpowiedź na różnego rodzaju sytuacje kryzysowe. Jeśli nagle powinie Ci się noga i wiesz, że nie dasz rady spłacić zobowiązania w określonym terminie, nie ma powodu do paniki. W razie potrzeby możesz przesunąć termin spłaty pożyczki od 1 do 6 razy w zależności na jak długi okres zaciągnąłeś pożyczkę. W praktyce oznacza to, że kolejną ratę zapłacisz miesiąc później. Dyspozycję zlecisz online na swoim koncie klienta lub telefonicznie. Dokładne warunki jakie należy spełnić, aby skorzystać z tej opcji zostały zawarte w umowie. Daje to czas na oddech. Przesunięcie spłaty raty zostało stworzone z myślą o tych klientach, którzy czasem potrzebują nie tylko pomocy gotówkowej, ale również wiary w ich możliwości. Dlatego Providentowi zaufało już tak wielu Polaków.

Provident – firma z zasadami i tradycją

Pożyczka online w 15 minut

Ponad 20 lat doświadczenia, miliony zadowolonych klientów, niemal pięć tysięcy współpracowników – oto Provident. Firmę tę cechuje zindywidualizowane podejście do klienta – elastyczne możliwości umowy to jeden z głównych jej atutów. Jeśli nie decydujesz się na pożyczkę online, zawsze możesz liczyć na wizytę konsultanta w swoim mieszkaniu. Nie musisz się nigdzie ruszać, gotówka zostanie dostarczona albo na konto, albo do Twojego domu. Warto zwrócić uwagę na szeroki wybór produktów, okresów spłat i wysokości pożyczek. Oferta zmienia się dynamicznie tak, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb klienta. Pożyczka przez Internet to jeden z lepszych produktów w ofercie Providenta. Zyskał dużą popularność ze względu na łatwość uzyskania i elastyczne zasady spłaty. To oferta skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale i firm.

Ekspresowa pożyczka jako pomoc dla drobnych przedsiębiorców

Błyskawiczna pożyczka może być też kołem ratunkowym dla Twojej działalności gospodarczej. Jeśli – ze względu, na przykład, na brak wpłaty od klienta – nieco zachwiejesz się w swoim konkretnie wyliczonym miesięcznym budżecie, z pomocą przychodzi ekspresowy przelew. Jego wysokość uzależniona jest od potrzeb, a możliwość elastycznego terminu spłaty to pomocna opcja. Provident to:

 • wygoda uzyskania pieniędzy na dowolny cel działalności,
 • przejrzystość w funkcjonowaniu i brak ukrytych opłat,
 • możliwość ustalenia miesięcznej lub tygodniowej raty na dogodnych warunkach,
 • oraz brak skomplikowanej dokumentacji w oczekiwaniu na decyzję.

RRSO 54,75%. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Avatar

 • Anna
 • Opublikowano:
  20 sie 2020 02:08

  Udostępnij

  Face Book GoldenLine LinkedIn Twitter Youtube